SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Aneta Zając zagra w filmie Stefano Terrazzino

Pierwsza miłość. Aneta Zając zagra w filmie Stefano Terrazzino

27.07.2016, godz. 10:15
Stefano Terrazzino i Aneta Zając na wakacjach na Sycylii
Stefano Terrazzino i Aneta Zając na wakacjach na Sycylii foto: Facebook/ Instagram/ AKPA

Aneta Zając, gwiazda serialu "Pierwsza miłość", spędziła bajeczne wakacje na Sycylii w towarzystwie Stefano Terrazzino, ale nie był to zwykły urlop. Przyjaciele, którzy poznali się na planie "Tańca z gwiazdami" pojechali na włoską wyspę nie tylko po wypoczynek. Aktorka i tancerz zaangażowali się w pracę na filmem, który kręci Stefano Terrazzino, a w którym jedną z głównych ról ma zagrać właśnie Aneta Zając.

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od września w telewizji Polsat

Wakacje Anety Zając i Stefano Terrazzino we Włoszech nie miały nic wspólnego z rodzącym się między nimi romansem. Od czasu występu w "Tańcu z gwiazdami" tę parę łączy tylko i wyłącznie bliska przyjaźń. Serialowa Marysia z "Pierwszej miłości" przyjęła zaproszenie tancerza na Sycylię gdzie mieszka jego rodzina, bo już dwa lata temu była z nim tam na urlopie i świetnie się bawiła.

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Hubert odbierze Michałowi Marysię? - ZWIASTUN

Poza tym Stefano Terrazzino skusił Anetę Zając propozycją udziału w nowym projekcie. Krążą plotki, że chodzi o film,który tancerza planuje nakręcić od dłuższego czasu właśnie na rodzinnej Sycylii. Według doniesień tygodnika "Rewia" pomaga mu w tym reżyser Rafał Samborski, były partner Agnieszki Kaczorowskiej, który jest jednym z twórców "Tańca z gwiazdami".

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Klaudia Halejcio o ślubie z Tomaszem Barańskim. Rodzice namówią ją na ślub kościelny?

Film Stefano Terrazzino z Anetą Zając w jednym z głównych ról to historia dwoja ludzi, których los połączył przez przypadek. W produkcji nie zabraknie pięknych plenerów z Sycylią w tle i oczywiście tańca. Na razie jednak jest zbyt wcześnie, by zdradzać więcej szczegółów. Aneta Zając na swoim profilu na Instagramie oprócz zdjęć z wakacji we Włoszech nie chciała ujawnić co dokładnie kręci ze Stefano Terrazzino.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: