SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Zuza Hoffer trafi do więzienia

Na Wspólnej. Zuza Hoffer trafi do więzienia

03.08.2017, godz. 10:00
Na Wspólnej, Zuza (Małgorzata Socha)
Zuza ewidentnie się zmartwi. foto: x-news.pl

Fani serialu "Na Wspólnej" uwielbiają Zuzę (Małgorzata Socha). Jej bohaterka to kochająca i troskliwa matka oraz wspaniała żona. Wygląda jednak na to, że nadchodzące miesiące nie będą należały do łatwych i spokojnych... Sprawdźcie, co czeka Zuzę w premierowych odcinkach!

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku, o godz. 20.15 w TVN

Nadchodzące miesiące mogą dla Zuzi Hoffer przynieść nieoczekiwane wydarzenia, które mogą się zakończyć nawet więzieniem! Taki wstęp to dopiero początek zaskakujących zawrotów akcji w jesiennych odcinkach „Na Wspólnej”. Igor wraz z Elżbietą zostaną wplątani w aferę handlu nieruchomościami, a w sercu Marka Zimińskiego pojawi się ktoś nowy... Co więcej, po wakacjach 2017 w gabinecie weterynaryjnym Joanny zawita nowy pracownik. Kobieta szybko się na nim pozna i przestanie mu ufać.

Zbieg tragicznych wydarzeń i okoliczności spowoduję, że pomiędzy Bergową, Zuzą i Maćkiem dojdzie do szarpaniny, która zakończy się śmiercią mężczyzny. Hofferowa będzie w wielkich tarapatach, gdy dojdzie do śledztwa. Badania policji wskażą, że to Zuza jest winna tej śmierci... Czy Hofferowa trafi za kratki? Czy Kamil będzie mógł cokolwiek zrobić? Kto taki zajmie serce Marka Zimińskiego? Bądźcie na bieżąco z najnowszymi odcinkami serialu „Na Wspólnej”!

Zobacz też: Na Wspólnej. Bożena Dykiel przeszła poważną operację serca. Co dalej z jej rolą w serialu?

Przeczytaj też: Na Wspólnej, odcinek 2533: Tosia przyłapana na kłamstwie

Polecamy: Na Wspólnej online odcinek 2524 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: