SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2528 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2528 na player.pl za darmo dostępny w internecie

10.08.2017, godz. 17:59
Na Wspólnej, odcinek 2526, Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Kornacki (Łukasz Matecki)
Tosia (Julia Lewenfisz-Górka) w 2526 odcinku serialu "Na Wspólnej" nie ozstawi suchej nitki na Kornackim (Łukasz Matecki). foto: x-news

"Na Wspólnej" odcinek 2528 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2528 "Na Wspólnej" w telewizji w poniedziałek, 14.08.2017, o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2528 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2528 - w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2528 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2528 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2528 - streszczenie, co się wydarzy?

Kornaccy nie potrafią porozumieć się z Tosią (Julia Lewenfisz-Górka), więc zabierają dziewczynkę do psychologa. To jej się nie podoba, a pomocy szuka u Hofferów. Mówi, że jeśli Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur) nie pozwolą jej zostać u siebie, ucieknie od Kornackich. Agata ciągle unika intymnego zbliżenia z Norbertem (Michał Malinowski). Do małżeństwa Michela i Sandry wkrada się zazdrość. Iza (Anna Korcz) postanawia podjąć pracę w firmie Ilony (Anna Samusionek). Zdybicka już pierwszego dnia powierza jej trudne, odpowiedzialne zadanie. Brzozowska ma spotkać się z poważnym inwestorem, Jakubem Warskim.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: