SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2222 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2222 na player.pl za darmo dostępny w internecie

11.02.2016, godz. 18:29
Na Wspólnej. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Ula (Ania Niedźwiecka), Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur), Kornacki (Łukasz Matecki)
Na Wspólnej. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Ula (Ania Niedźwiecka), Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur),Kornacki (Łukasz Matecki) foto: TVN/X-NEWS

"Na Wspólnej" odcinek 2222 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2222 "Na Wspólnej" w telewizji w poniedziałek, 15.02.2016, o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2222 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2222 w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2222 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2222 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2222 - streszczenie, co się wydarzy?

Kornacki (Łukasz Matecki) zaczepia Tosię (Julia Lewenfisz Górka)na ulicy. Nie mówi jednak dziewczynce, że jest jej ojcem. Przerażona Tosia alarmuje Kamila (Kazimierz Mazur). Tymczasem Basia (Grażyna Wolszczak) jest bardzo zestresowana, a Krzysztof (Łukasz Konopka) dodatkowo pogarsza sytuację. Kiedy zleca mu opracowanie kampanii reklamowej, Smolny nie wywiązuje się z zadania. Elżbieta (Paulina Chapko) próbuje urządzić mieszkanie dla siebie, Igora (Jakub Wesołowski) i Julki (Lena Jonik). Chce zrobić partnerowi i jego córce niespodziankę. Niespodziewanie dzwoni do niej Jakub (Andrzej Niemirski). Pijany mężczyzna stwierdza, że Elżbieta na pewno do niego wróci.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: