SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2525: Włodek wygra fortunę!

Na Wspólnej, odcinek 2525: Włodek wygra fortunę!

06.08.2017, godz. 21:39
Na Wspólnej, Włodek (Mieczysław Hryniewicz) Maria (Bożena Dykiel)
Na Wspólnej, Włodek (Mieczysław Hryniewicz) Maria (Bożena Dykiel) foto: x-news.pl

W 25245 odcinku "Na Wspólnej" Zięba (Mieczysław Hryniewicz) będzie chciał się wymigać od udziału w programie "Milionerzy" do czasu, gdy dowie się, że żona (Bożena Dykiel) nazwała go cykorem! Tego samego dnia powie jej, że za moment będzie miał wideokonferencje z naczelnami teleturnieju, którzy będą chcieli go lepiej poznać przez spotkaniem w studiu. Maria poprosi męża, żeby ubrał sie elegancko. Redaktorzy będą pytać o hobby i rodzinę. Włodzimierz w rozmowie nadmieni, że gdyby nie jego kochana małżonka, to nie zebrałby się na tyle odwagi, by zgłosić się do programu. Właściciele popularnego programu finalnie zdecydują się zaprosić go do gry o milion! Od tej chwili wszyscy Ziębowie pomoże Włodkowi w przygotowaniach do udziału. Jak poradzi sobie Zięba? Czy w 2525 odcinku serialu "Na Wspólnej" szczęście będzie po jego stronie? Sprawdźcie jak potoczy się gra o milion!

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku, o godz. 20.15 w TVN

Jest! Gra o milion się rozpoczyna! Podekscytowana Monika (Sylwia Gliwa) wraz z Matką wystąpią w telewizji, dopingując Włodkowi! Przy pierwszym pytaniu walczący o milion zdecyduję się na jedno z kół ratunkowych "pół na pół". Uda mi się odpowiedzieć poprawnie. Program skończy się, kiedy zdobędzie 20 tys. Prowadzący programu zaprosi go na kontynuowanie gry następnego dnia.

Zobacz: Na Wspólnej, odcinek 2510: Mikołaj przegra fortunę

Drugiego dnia w "Milionerach" przy pytaniu o 40 tys. złotych zdecyduję się na kolejne koło ratunkowe, jakim będzie pomoc publiczności. To będzie dobra decyzja! Włodek przy 125 tys. zadzwoni do Romana Hoffera. Ten w ostatniej chwili udzieli mu poprawnej podpowiedzi. Włodek po raz kolejny odpowie poprawnie! Gra toczy się dalej! Pada pytanie za 250 tys. - "Która z polskich piosenkarek spoczywa na cmentarzu Pere-Lachaise?" - Wzruszony Zięba przytoczy wycieczkę ze swoją kochaną żoną do Paryża, kiedy to zwiedzali cmentarz, na którym został pochowany Chopin i przypadkiem kątem oka zobaczył nagrobek Klementyny Hoffmanowej. Tym sposobem w kieszeni ma już gwarantowane ćwierć miliona złotych!

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 2524: Tosia ucieknie, zacznie żebrac i trafi na komisariat

Według Włodka to będzie idealny moment, żeby przerwać grę i wziąć wygrane pieniądze ze sobą. Po skończonym nagraniu Hubert Urbański z uśmiechem pogratuluję zwycięzcy, a obecna w studiu Maria zacznie biec w kierunku męża. Rodzina i znajomi będą zachwyceni decyzją właściciela baru i wzniosą toast za wygraną. Ziębowa zgodzi się, by mąż zrobił z pieniędzmi, cokolwiek będzie chciał. "Świeżo upieczeni" małżonkowie będą się wydawać szczęśliwsi i zakochani w sobie, jakby dopiero co wzięli ślub. Cieszycie się ich sukcesem? Jak sądzicie, na co Włodek przeznaczy pieniądze?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: