SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2500: Maria i Włodek wylecą do Paryża

Na Wspólnej, odcinek 2500: Maria i Włodek wylecą do Paryża

12.06.2017, godz. 16:05
Na Wspólnej, odcinek 2500, Maria (Bożena Dykiel), Włodek (Mieczysław Hryniewicz)
Gartulujemy bohaterom pojednania! foto: x-news

W 2500 odcinku serialu "Na Wspólnej" Włodek (Mieczysław Hryniewicz) i Maria (Bożena Dykiel) ponownie rozpalą ogień w swoim związku! Po groźbie rychłego rozpadu małżeństwa, przyjdzie czas na odświeżenie więzi łączących tę dwójkę. Ziębowie w 2500 odcinku serialu "Na Wspólnej" wybiorą się w romantyczną podróż.

"Na Wspólnej" odcinek 2500 w poniedziałek 26.06.2017, o godz. 20.15 w TVN

W 2500 docinku serialu "Barwy szczęścia" Maria i Włodek w końcu pochowają topór wojenny. Tomek (Krzysztof Chodorowski) będzie świadkiem pojednania się Ziębów, przy okazji zażegnania własnego konfliktu ze swoją ukochaną. Kiedy w 2500 odcinku serialu „Na Wspólnej” przyjdzie do baru, pracująca w nim Anastazja (Karolina Bacia) straszliwie się zezłości. Tomek pomimo nieprzyjaznej reakcji dziewczyny, postanowi pomóc jej w natłoku pracy.

Zobacz też: Na Wspólnej, odcinek 2493: Rozwód Ziębów po 45 latach małżeństwa

W końcu chłopak zdecyduje się wyznać Anastazji swoje uczucia. Z początku niechętnie, lecz w końcu ona je odwzajemni. Spędzą razem namiętną noc, a o poranku usłyszą jednoznaczne odgłosy z sypialni Ziębów! Jak podaje „Tele Tydzień” po traumatycznym dla nastolatków poranku, Maria i Włodek w 2500 odcinku serialu „Na Wspólnej” poinformują Tomka, że mogą z Anastazją nacieszyć się sobą w spokoju i zostać w ich mieszkaniu, ponieważ sami udają się na romantyczną wycieczkę do Paryża.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: