SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Elżbieta wróci do Igora i poroni

Na Wspólnej. Elżbieta wróci do Igora i poroni

07.03.2017, godz. 20:55
Na Wspólnej odcinek 2458, Zuza (Małgorzata Socha), Elżbieta (Paulina Chapko)
Na Wspólnej odcinek 2458, Zuza (Małgorzata Socha), Elżbieta (Paulina Chapko) foto:

Igor (Jakub Wesołowski) i Elżbieta (Paulina Chapko) mieli być szczęśliwą rodzinką, ale ich plany nieoczekiwanie sypią się jeden po drugim. W "Na Wspólnej" Marcinkowa dowiedziała się, że jest w upragnionej ciąży, ale tego samego dnia Wika (Jadwiga Gryn) poinformowała ją o swoim romansie z dziennikarzem. Elżbieta nie chciała wybaczyć Nowakowi, ale za sprawą Julki (Maja Oświecińska) zmieni zdanie. Nerwy związane z rozstaniem i choroba macicy zrobią jednak swoje. W 2454 odcinku "Na Wspólnej" Igor dowie się, że jego ukochana poroniła.

"Na Wspólnej" odcinek 2454 w środę 22.03.2017, o godz. 20.15 w TVN

Elżbieta marzyła o dziecku i szczęśliwej rodzinie, ale gdy wszystko na pozór zaczęło się układać, do gry wkroczyła Wika. W dniu, w którym Elżbieta chciała powiedzieć Nowakowi, że będą mieli upragnione dziecko, do jej mieszkania wparowała Wika i poinformowała ją o swoim gorącym romansie z dziennikarzem.

Zobacz: Na Wspólnej. Anna Guzik spodziewa się trzeciego dziecka

Załamana Marcinkowa zostawiła niewiernego Igora i nie wspomniała słowem o ciąży. Julka, która bardzo polubiła nową mamusię, poprosiła ojca, żeby walczył o swój związek. To właśnie za sprawą dziewczynki w 2454 odcinku "Na Wspólnej" Elżbieta wybaczy Nowakowi zdradę i przekaże mu radosne wieści.

Ich wspólne szczęście nie potrwa jednak zbyt długo. W 2454 odcinku "Na Wspólnej" kobieta gorzej się poczuje, silne bóle w podbrzuszu nie będą zwiastunem niczego dobrego. Igor od razu zawiezie ją do szpitala, a na miejscu okaże się najgorsze...

Przeczytaj: Na Wspólnej. Ilona i Maks wezmą ślub w szpitalu

Marcinowa poroni i będzie musiała zostać na obserwacji. Okaże się, że wszystkiemu winne są nerwy i wrodzona wada macicy niedoszłej mamusi. Elżbieta będzie załamana, ale nie będzie chciała o tym rozmawiać...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: