SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ilona wygra z Białaczką. Maks namówi ukochaną na leczenie

Na Wspólnej. Ilona wygra z Białaczką. Maks namówi ukochaną na leczenie

23.01.2017, godz. 09:00
Na Wspólnej odcinek 2422, Ilona (Anna Samusionek), Maks (Adam Fidusiewicz)
Na Wspólnej odcinek 2422, Ilona (Anna Samusionek), Maks (Adam Fidusiewicz) foto: x-news

Ilona (Anna Samusionek) po tragicznej diagnozie niemalże natychmiast się podda i jedynie Maks (Adam Fidusiewicz) w 2426 odcinku serialu "Na Wspólnej" będzie w stanie przemówić jej do rozsądku! Szanse maleją z każdym dniem, a ona odmawia leczenia... Czy Maksowi uda się namówić Ilonę na leczenie w 2426 odcinku serialu "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 2426 - środa, 13.02.2017, o godz. 20.15 w TVN

Ilona w 2426 odcinku serialu "Na Wspólnej" usłyszy od lekarza prowadzącego jej przypadek, że będzie potrzebowała silniejszej chemii. Wycieńczona Zdybicka bardzo źle przyjmie tą informację z racji, że już i tak ma problemy z obecną dawką przyjmowanych leków. Kiedy Maks odwiedzi ja w szpitalu w 2426 odcinku "Na Wspólnej", Ilona zacznie płakać i użalać się nad swoim życiem - najpierw opowie mu o tym, że musi dostać silniejsze leki, a następnie, że była straszną osobą i szczerze żałuje, że nie będzie miała już szansy na zostanie lepszą.

Zobacz: Na Wspólnej. Cud! Mania wyzdrowieje

Zdybicka w 2426 odcinku "Na Wspólnej" zacznie akceptować fakt, że umiera do stopnia, że nawet myśl o śmierci nie wyda się jej specjalnie martwiąca. Zacznie pakować rzeczy dla małego Wiktorka (Kajetan Borowski), aby w przyszłości mógł się lepiej rozwijać. Gdy Brzozowski to zobaczy, w jego sercu pojawi się ukłucie. Zasugeruje jej, że ma jeszcze szansę na wyzdrowienie, jeżeli podejmie decyzję o zwiększeniu dawki chemioterapii.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Małgorzata Socha urodziła córeczkę. Wiemy, jak ma na imię!

Oczywiście Zdybicka nie będzie chciała podjąć się dalszego leczenia, co doprowadzi Maksa na skraj załamania nerwowego! Postanowi w 2426 odcinku "Na Wspólnej" pozostać przy matce swojego syna i dzielnie trwać przy niej w czasie choroby. W pewnym momencie nie wytrzyma! Wygarnie Ilonie, że poddawanie się to nie oznaka odwagi, lecz tchórzostwa! Nawet zacznie ją w 2426 odcinku "Na Wspólnej" błagać, by nie rezygnowała z walki o życie. W końcu Ilona zgodzi się na układ - podejmie się kuracji, ale jeżeli po dwóch tygodniach nie będzie poprawy, to wróci do domu...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: