SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Zuza zdradzi Kamila na lekcjach tańca

Na Wspólnej. Zuza zdradzi Kamila na lekcjach tańca

02.11.2016, godz. 19:00
Na Wspólnej odcinek 2360. Zuza (Małgorzata Socha), tancerz Karol (Marek Kaliszuk)
Na Wspólnej odcinek 2360. Zuza (Małgorzata Socha), tancerz Karol (Marek Kaliszuk) foto:

Zuza (Małgorzata Socha) da się porwać namiętności i odwzajemni pocałunek Karola (Marek Kaliszuk) w 2381 odcinku "Na Wspólnej"! Kamil (Kazimierz Mazur) miał dobre przeczucia. Czy zazdrosny mąż modelki dowie się o zdradzie? Po namiętnej lekcji tańca Hofferowa przerażona wróci do domu i przytuli się do ukochanego twierdząc, że miał rację co do tancerza Karola. Jak zareaguje Kamil w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 2381 - środa, 23.11.2016, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Kamil jest zazdrosny o nauczyciela tańca, u którego Zuza bierze lekcje. I słusznie! Karol wcale nie ma dobrych intencji i będzie chciał zniszczyć małżeństwo Hoffera uwodząc i całując piękną modelkę.

Zobacz: Na Wspólnej. Mania wyzdrowieje dzięki medycznej marihuanie

W "Na Wspólnej" Zuza zapisała się na kurs tańca i z lekcji na lekcję jest coraz bardziej zżyta z trenerem. W 2381 odcinku Hofferowa nie ugryzie się w język i powie Karolowi, że jej mąż jest o niego bardzo zazdrosny! To doda tancerzowi skrzydeł, który w czasie tańca zacznie całować Zuzę. Hofferowa odwzajemni pocałunek, ale chwilę później gwałtownie wyrwie się z jego ramion.

Karol będzie ją przepraszać i zasugeruje, by o wszystkim zwyczajnie zapomnieli. To jednak nie będzie takie proste. Po zdradzie w "Na Wspólnej" Zuza pobiegnie do domu, przytuli się do męża i wyzna, że już nigdy nie pójdzie na zajęcia tańca. Czy Kamil zorientuje się, co wydarzyło się na treningu?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: