SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Błażej wyzna Oli, że ma romans z Gosią - ZWIASTUN 2351 odcinka

Na Wspólnej. Błażej wyzna Oli, że ma romans z Gosią - ZWIASTUN 2351 odcinka

29.09.2016, godz. 07:40
Na Wspólnej odcinek 2351, Ola (Marta Wierzbicka), Błażej (Jakub Świderski)
Na Wspólnej odcinek 2351, Ola (Marta Wierzbicka), Błażej (Jakub Świderski) foto:

Błażej (Jakub Świderski) zniszczy Oli (Marta Wierzbicka) życie. W 2351 odcinku "Na Wspólnej" chłopak będzie miał dość kłamstw i powie partnerce, że od jakiegoś czasu romansuje z Gosią (Anna Kerth)! Młoda Zimińska nie będzie wiedziała co powiedzieć. W najgorszych snach nie spodziewała się, że jej nowy związek dobiegnie końca i to przez jej siostrę! Co wydarzy się w premierowym odcinku "Na Wspólnej"? Po rozstaniu Ola pogrąży się w depresji.

"Na Wspólnej" odcinek 2351 - czwartek, 29.09.2016, o godz. 20.15 w TVN

Koniec kłamstw. Błażej bierze sprawy w swoje ręce i w 2351 odcinku "Na Wspólnej" wbrew Gosi postanawia powiedzieć Oli prawdę o ich romansie. Prezenter radiowy wdał się w romans z korepetytorką, ale nie wiedział, że nowo poznana brunetka jest siostrą Oli. Prawda wyszła na jaw dopiero na weselu Romana (Waldemar Obłoza) i Honoraty (Aleksandra Konieczna). Sytuacja zrobiła się niezręczna... Delikatnie mówiąc.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Gosia dla Oli zostawi Błażeja

Chłopak już od jakiegoś czasu nosił się z zamiarem powiedzenia Oli prawdy, ale Gosia mu tego zabroniła. Tym razem Błażej jej jednak nie posłucha.

W 2351 odcinku "Na Wspólnej" Ola zapewnia Błażeja, że nie ma do niego żalu o odwołanie wspólnego wyjazdu. Nie wie, że chłopak spotkał się nie po to, by ją przepraszać. W końcu zdobywa się on na wyznanie jej prawdy o uczuciu, którym obdarzył jej siostrę.

-O czym ty mówisz?
-Przepraszam... - wykrztusi z siebie Błażej.
-Spadaj! - powie zamurowana Ola i odejdzie. Po rozstaniu dziewczyna będzie załamana, a jej relacje z siostrą jak się domyślacie znacznie się pogorszą.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 2351odcinka "Na Wspólnej" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: