SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ślub Honoraty i Romana. Tak goście będą się bawić na weselu - ZDJĘCIA

Na Wspólnej. Ślub Honoraty i Romana. Tak goście będą się bawić na weselu - ZDJĘCIA

22.09.2016, godz. 07:45
Na Wspólnej odc. 2347. Roman (Waldemar Obłoza), Honorata (Aleksandra Konieczna)
Na Wspólnej odc. 2347. Roman (Waldemar Obłoza), Honorata (Aleksandra Konieczna) foto: TVN/X-NEWS

Na ten ślub w "Na Wspólnej" czekają wszyscy widzowie. Na Facebooku trwa nawet wielkie odliczanie przed emisją 2347 odciinka "Na Wspólnej", w którym Honorata (Aleksandra Konieczna) i Roman (Waldemar Obłoza) wezmą ślub. Dla wszystkich fanów serialu mamy wyjątkowe zdjęcia ze ślubu i wesele Hofferów, na którym będą się bawić niemal wszyscy mieszkańcy osiedla na Wspólnej oraz zwiastun tego odcinka.

"Na Wspólnej" odcinek 2347 - czwartek, 22.09.2016, o godz. 20.15 w TVN

Ślub Honoraty i Romana w "Na Wspólnej" będzie wielkim wydarzeniem towarzyskiem. Nic dziwnego na uroczystości i przyjęciu weselnym pojawią się niemal wszyscy bohaterowie serialu, czyli rodzina i przyjaciele państwa młodych. Poza tym podczas ceremonii dojdzie do kilku zaskakujących wydarzeń.

Patrz: Na Wspólnej. Mania w szpitalu. Córka Żanety i Wojtka będzie miała wypadek na motorze

Ale po kolei... W 2347 odcinku "Na Wspólnej" po wielu komplikacjach Honorata i Roman staną wreszcie na ślubnym kobiercu. Uroczystość odbędzie się w przepięknym ogrodzie, ale wesele już w ekskluzywnej restauracji. Świadkami państwa młodych będą -  córka Romana, Marta (Joanna Jabłczyńska) oraz Michał (Robert Kudelski).

W tym ważnym dniu towarzyszą im także m.in. Maria (Bożena Dykiel) i Włodek (Mieczysław Hryniewicz) Ziębowie, Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur) z córkami, Ewa (Ewa Gawryluk) i Radek (Piotr Michalski), Kinga (Ilona Wrońska) z Michałem i Ignasiem (Bartek Kaszuba). Nie zabraknie też Nicole (Maria Niklińska) i Mikołaja (Krzysztof Wieszczek). Skłóconym małżonkom udzieli się romantyczny nastrój, bo postanowią walczyć o swój związek.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Gosia dla Oli zostawi Błażeja


Wśród gości na ślubie Honoraty i Romana będzie też rodzina Zimińskich. Ola (Marta Wierzbicka) przyjdzie z Błażejem (Jakub Świderski). Gosia (Anna Kerth) przeżyje szok kiedy zobaczy Błażeja u boku siostry. Oczywiście nie zdradzi, że też ma z nim romans. Kamil przeprowadzi dramatyczną operację na torcie, a Marta odrzuci oświadczyny Olafa (Maciej Brzoska).

Szalejący na parkiecie Włodek Zięba (Mieczysław Hryniewicz) ulegnie zaś poważnej kontuzji, która skończy się koniecznością nałożenia gipsu na nogę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 2347 odcinka "Na Wspólnej" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: