SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Michał i Julia kochankami? Gorąca randka Michała - ZWIASTUN

Na Wspólnej. Michał i Julia kochankami? Gorąca randka Michała - ZWIASTUN

23.11.2015, godz. 09:48
Na Wspólnej odcinek 2176. Julia (Katarzyna Kołeczek), Michał (Robert Kudelski)
Na Wspólnej odcinek 2176. Julia (Katarzyna Kołeczek), Michał (Robert Kudelski) foto: TVN/X-NEWS

Szał namiętności w "Na Wspólnej"! Zdradzony przez żonę Michał Brzozowski (Robert Kudelski) znajduje sposób, by zapomnieć o Kindze (Ilona Wrońska). Ma mu w tym pomóc Julia Zdrojewska (Katarzyna Kołeczek), matka kolegi Ignasia (Bartek Kaszuba) ze szkoły. W 2176 odcinku "Na Wspólnej" Michał zaprasza Julię do siebie. Ich pierwsza randka kończy się nagłym wybuchem pożądania. Ale czy Michał jest już gotowy, by uprawiać seks z nową kochanką? Zobacz zwiastun 2176 odcinku "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2176 - poniedziałek, 23.11.2015, o godz. 20.15 w TVN

Już po pierwszym spotkaniu Michała i Julii w "Na Wspólnej" było wiadomo, że to właśnie atrakcyna rozwódka zajmie u boku Brzozowskiego miejsce jego niewiernej żony Kingi. Ta znajomość wkracza w zupełnie nową fazę w 2176 odcinku "Na Wspólnej" kuedy Michał zaprasza przyjaciółkę do siebie...

Przeczytaj: Na Wspólnej. Sandra i Michel biorą drugi ślub. Tym razem w kościele - ZDJĘCIA

Ignaś wyjeżdża na wycieczkę szkolną. Michał i Julka odprowadzają swoich synów do autokaru. Zaraz potem Julia, pod pretekstem kłopotów z laptopem, umawia się z Michałem. Spragniona czułości i męskiego towarzystwa samotna blondynka ma ochotę na coś więcej.

Bliskość atrakcyjnej Julii sprawia, że Brzozowski nie potrafi się oprzeć. W pewnej chwili obejmuje Julię i zaczyna całować. A ona z rozkoszą oddaje się tej namiętności. Obydwoje dają się ponieść pożądaniu na kuchennych szafkach, ale nagle Brzozowski traci zapała do dalszych igraszek. Przeprasza Julię, lecz nie może posunąć się dalej.

Zobacz: Na Wspólnej. Śmierć i pogrzeb Adama Roztockiego! Zbigniew Stryj odejdzie z Na Wspólnej

Pierwsza randka Michała i Julii nie ma finału w łóżku, ale jeszcze nic straconego. W 2188 odcinku "Na Wspólnej" Michał dostaje od nowej przyjaciółki drugą szansę. Julia zastrzega jednak, że nie chce być narzędziem zemsty na Kindze (Ilona Wrońska). Tym razem jednak Brzozowski już wie czego chce, jest gotowy zaangażować się w nowy romans i zapomnieć o niewiernej żonie.

Wspólny wieczór, podczas którego przyjaciele umawiają się na kolację i spacer kończy się znów w mieszkaniu Brzozowskiego. Po kilku tygodniach znajomości Michał i Julia lądują razem w łóżku.

Zobacz ZWIASTUN 2176 odcinka "Na Wspólnej" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: