SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ilona w szpitalu. Brzozowski zaoferuje jej swoją pomoc?

Na Wspólnej. Ilona w szpitalu. Brzozowski zaoferuje jej swoją pomoc?

22.12.2016, godz. 15:00
Na Wspólnej odcinek 2411 Ilona (Anna Samusionek) Michał (Robert Kudelski)
Na Wspólnej odcinek 2411 Ilona (Anna Samusionek) Michał (Robert Kudelski) foto: x-news

Już niedługo Ilona (Anna Samusionek) dowie się, że choruje na białaczkę! Na domiar złego, w 2411 odcinku serialu "Na Wspólnej" zostanie niemalże całkowicie sama ze swoim problemem... Częściowo również z własnej inicjatywy. Jednakże w 2411 odcinku serialu "Na Wspólnej" do Zdybickiej przyjdzie niezapowiedziany gość - Michał (Robert Kudelski)!

"Na Wspólnej" odcinek 2411 - wtorek, 17.01.2017, o godz. 20.15 w TVN

Wszystko zacznie się od zawrotów w głowie, przez które Ilona o mały włos nie spowoduje wypadku. Następnie, podczas pocałunku z Pawłem (Marek Włodarczyk), Zdybicka nagle zasłabnie! Pomimo prostestów, ukochany zawiezie ją na badania.

Zobacz: Na Wspólnej. Gosia przyjmie zaręczyny Błażeja i urodzi mu dziecko!

Już kilka godzin później otrzyma telefon od kliniki, że przyszły już jej wyniki badań i jak najszybciej ma się stawić u lekarza. Czekają ją tam złowieszcze nowiny - okaże się, że Zdybicka zachorowała na białaczkę! Dodatkowo dowie się, że jej szanse na wyzdrowienie i przeżycie zmniejszają się z każdą chwilą. W drodze do domu Ilonie popłyną łzy.

Gdy obudzi się następnego dnia u siebie w domu, zauważy na pościeli ślady krwi. Odda Wiktorka (Kajetan Borkowski) pod opiekę Maksa (Adam Fidusiewicz) nie mówiąc mu o diagnozie. Poinformuje go jedynie, że to sprawy służbowe i możliwe, że zajmie to około dwóch tygodni. Osłabiona pojedzie do szpitala, by rozpocząć dalsze badania oraz leczenie. Tylko Paweł dowie się o jej problemie.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Marta dowie się o romansie Igora!

Później jednak, nie będzie go przy niej, gdy najbardziej będzie go potrzebowała. W 2411 odcinku serialu "Na Wspólnej" w szpitalu odwiedzi ją za to niezapowiedziany gość - Michał. Czego będzie chciał od swojej byłej kochanki w 2411 odcinku serialu "Na Wspólnej"? Póki co nie wiadomo. Na pewno jego wizyta będzie dziwnym wydarzeniem, biorąc pod uwagę atmosferę, w jakiej się poznali... Czy Michał pomoże Ilonie?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: