SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Agnieszka spławi Darka!

Na Wspólnej. Agnieszka spławi Darka!

06.08.2017, godz. 15:00
Na Wspólnej, odcinek 2497, Agnieszka (Katarzyna Walter)
- Odchodzę od ciebie. Mam kogoś, to koniec.- Gdzie go poznałaś?! - Darek wpadnie w szał - Na terapii?! Kto to jest?! Jak długo to trwa? (...) Od kiedy mnie oszukujesz? foto: x-news

Darek (Michał Mikołajczyk) jest złodziejem i oszustem! W "Na Wspólnej" Agnieszka (Katarzyna Walter) nie będzie tego dalej tolerować. Prawniczka zrobi wszystko, by pozbyć się dawnego partnera z kancelarii. Wygląda na to, że w końcu znajdzie na niego haka! Sprawdźcie!

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku, o godz. 20.15 w TVN

Agnieszka dalej mści się na Darku, który przez swoje oszustwa i zdrady sobie na to zasłużył. Żbik dodatkowo manipulował Olszewską, żeby wyłudzić od niej kancelarię z renomą. Wygląda na to, że Agnieszka w końcu znajdzie sposób by się go pozbyć! Darek kradł z kasy wielkie sumy, na szczęście Agnieszka wpadła już na świetny pomysł, jak pozbyć się gryzonia!

Jak podaje światseriali na okładce swojego najnowszego numeru, Agnieszka znajdzie haka na swojego kochanka! Czy to oznacza triumf prawniczki nad wielkim oszustem? Czy uda się pozbyć Darka z kancelarii? Bądźcie na bieżąco!

Przeczytaj też: Julia Kamińska o losach Romy w "Na Wspólnej" po wakacjach 2017

Polecamy: Na Wspólnej. Marek zdradzi Dankę!

Zobacz: Na Wspólnej. Ola Zimińska wróci do Polski

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: