SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Kasia, Falkowicz i zbuntowana Matylda udają szczęśliwą rodzinę

Na dobre i na złe. Kasia, Falkowicz i zbuntowana Matylda udają szczęśliwą rodzinę

30.11.2016, godz. 20:36
Na dobre i na złe odcinek 654 Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) Matylda (Amelia Czaja) Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odcinek 654 Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) Matylda (Amelia Czaja) Falkowicz (Michał Żebrowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Falkowicza (Michał Żebrowski) i Smudę (Ilona Ostrowska) w 654 odcinku serialu "Na dobre i na złe" odwiedzi kuratorka! Bedzie chciała sprawdzić, jak sprawuje się rodzina i czy Matylda (Amelia Czaja) aby na pewno przebywa w dobrym środowisku. Chcąc jak najlepiej wypaść przed urzędniczką prawniczka i Falkowicz w 654 odcinku "Na dobre i na złe" zacznie odawać najszczęśliwszą na świecie, w obawie, że sąd ponownie odbierze im córeczkę.

"Na dobre i na złe" odcinek 654 - środa, 30.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 654 odcinku serialu "Na dobre i na złe" rodzinkę Matyldy odwiedzi urzędniczka społeczna, aby przeprowadzić wywiad środowiskowy - czy nie wystąpiły żadne nieprawidłowości odkąd mała zaczęła mieszkac ze Smudą i Falkowiczem. Usiądą na kanapie, a kuratorka na przeciwko. Falkowicz zacznie opowiadać:

Zobacz: Na dobre i na złe. Marta i Rafał znów będą razem?

- A wieczorem Kasieńka zrobiła przepyszną lasagnię. prawda Matyldziu?
- Ta, a tata pozmywał naczynia.
- Tylko włożyłem do zmywarki -Falkowicz uda skromność przed kuratorką - i potem zaczęliśmy razem z Kasieńką pomagać odrabiać lekcje, znaczy się, algebrę? Algerbę
- Chciałam zapytać, czy stan pani już pozwala na tego typu aktywności? - spyta urzędniczka, zwracając się do Smudy.
- Nie, nie jestem chora psychicznie, bo o to chciała pani zapytać, prawda? - Kasia da rozmówczyni znać, że nie z nią takie numery.
- Nie do mnie należy ocena pani stanu zdrowia. Jestem kuratorem społecznym.
- Matylda nie potrzebuje opieki społecznej. Ma nas - w oczach Falkowicza w 654 odcinku serialu "na dobre i na złe" zagoszczą niebezpieczne ogniki. Smuda już wyraźnie zirytowana całą sytuacją zwróci się ponownie do kuratorki:
- Czy coś jeszcze? Bo spieszymy się do szkoły.
- W takim razie przyjdę jutro.
- Prosimy nie przed siódmą rano - a nazajutrz Matylda zacznie się buntować. Przez to, że Falkowicz skonfiskował jej telefon w 654 odcinku serialu "Na dobre i na złe" mała stwierdzi, że ma dość udawania przed urzędniczką.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Babcia Agaty zeswata ją ze Szczepanem

Gdy zaczną opowiadać kuratorce o dniu, który wspólnie spędzili. Matylda będzie widocznie niezadowolona. Gdy Kasia zwróci jej uwagę, dziewczynka nie wytrzyma:
- Co, mamy udawać szczęśliwą rodzinkę, żeby dała nam pani spokój! - Mała wyjdzie, a wraz za nią tatuś. Kasia sarkastycznie powie urzędniczce, by zapisała, że rodzina jest patologiczna. Co zrobi urzędniczka? Jak zareaguje? Dowiemy się już w 654 odcinku serialu "Na dobre i na złe"!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: