SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1231 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1231 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

06.06.2016, godz. 20:10
M jak miłość. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Wojtuś (Feliks Matecki), Zosia (Julia Wróblewska)
M jak miłość. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Wojtuś (Feliks Matecki), Zosia (Julia Wróblewska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

"M jak miłość" ostatni odcinek przed wakacjami 2016 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1231 w telewizji we wtorek, 7.06.2016, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1231 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" 1231 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1231 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1231 - streszczenie, co się wydarzy?

Joanna (Barbara Kurdej-Szatan) w końcu wybacza Chodakowskiemu (Andrzej Młynarczyk). Stęskniona para spędza ze sobą namiętne chwile. Piotrek (Marcin Mroczek) zamierza spędzić z Kingą (Katarzyna Cichopek) na romantyczny wieczór. Mówi o swoich planach Oldze (Katarzyna Grabowska), która omyłkowo uznaje, że Zduński zaprasza ją na randkę.

Maria (Małgorzata Pieńkowska) zauważa, że ktoś ją śledzi. Jest pewna, że ma to związek z problemami Roberta (Zbigniew Stryj). Bilski wraca do domu. Okazuje się, że został napadnięty. Wkrótce prawnik zostaje zatrzymany przez policję.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: