SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Andrzej kryje Marcina przed policją

M jak miłość. Andrzej kryje Marcina przed policją

14.12.2016, godz. 08:13
M jak miłość odcinek 1263, Andrzej (Krystian Wieczorek), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1263, Andrzej (Krystian Wieczorek), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto:

W 1263 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) przeżyje załamanie nerwowe, a Andrzejek (Tomasz Oświeciński) umówi go na potajemne spotkanie z Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek). Prawnik udzieli Marcinowi porady i nie wyda go policji. Co wydarzy się w kolejnym odcinku "M jak miłość"? Sprawdź.

"M jak miłość" odcinek 1263 - poniedziałek, 13.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Marcin został oskarżony o zabójstwo Naomi (Mayu Gralińska-Sakai) i uciekł, by udowodnić swoją niewinność. Chodakowski ukrywa się u bratowej Andrzejka, ale ma już dość takiego życia.

Zobacz: M jak miłość. Antek przepędzi Krzysztofa Szeflera

W 1263 odcinku "M jak miłość" Marcin przeżyje załamanie, a przyjaciel zorganizuje mu potajemne spotkanie z Andrzejem Budzyńskim. Prawnik podtrzyma Chodakowskiego na duchu i powie mu, żeby nie zgłaszał się na policję i nadal żył w ukryciu.

Uciekinier powie prawnikowi, że włamał się do mieszkania w Naomi żeby znaleźć dowody na sowją niewinność. Nie udało się. Laptop Naomi i bransoletka z dedykacją od Marcina (Marcin Witkowski) zniknęły. Andrzej dowie się także, że policja też nie zabezpieczyła tych przedmiotów.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka wyda Marcina na policji, żeby nie stracić pracy

Co będzie dalej? Najważniejsze, że Budzyński objęty tajemnicą zawodową nie poinformuje policji o miejscu przebywania uciekiniera. Nie to co Agnieszka (Magdalena Walach), która wyda przyjaciela...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: