SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Mikołaj Roznerski i Tomasz Oświeciński przyjaźnią się jak Marcin i Andrzejek

M jak miłość. Mikołaj Roznerski i Tomasz Oświeciński przyjaźnią się jak Marcin i Andrzejek

02.07.2016, godz. 11:39
M jak miłość. Mikołaj Roznerski i Tomasz Oświeciński na planie
M jak miłość. Mikołaj Roznerski i Tomasz Oświeciński na planie foto: MTL Maxfilm/mjakmilosc.tvp.pl/ Facebook

Serial "M jak miłość" stał się początkiem pięknej, męskiej przyjaźni, która połączyła dwóch aktorów. Mikołaj Roznerski i Tomasz Oświeciński poznali się na planie "M jak miłość" i od razu znaleźli nić porozumienia. Zupełnie jak serialowi Marcin i Andrzejek, którzy zostali przyjaciółmi jak tylko pierwszy raz skrzyżowali rękawice na treningu bokserskim.

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowy 17 sezon od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Marcin i Andrzejek z "M jak miłość" to jedni z najbardziej lubianych bohaterów serialu. Zawsze mogą na siebie liczyć, a przyjaźń, która narodziła się między nimi kilka miesięcy temu w 1171 odcinku "M jak miłość" przetrwała wiele prób.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Marcin Chodakowski w więzieniu. Mikołaj Roznerski za kratkami

To Chodakowski załatwił Andrzejkowi pracę dozorcy w siedlisku w Grabinie gdzie bokser poznał miłość swojego życia - Marzenkę (Olga Szomańska). Z kolei Andrzejek, który mimo swoich rozmiarów i wyglądu bandziora ma złote serce, nie raz pomógł Marcinowi gdy ten pakował się w kłopoty. Zresztą nie tylko jemu. Na pomoc Andrzejka mogą liczyć też bracia Zduńscy.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Tomasz Oświeciński o dramatycznych losach Andrzejka

Okazuje się, że przyjaciele z "M jak miłość" w życiu prywatnym także są blisko. Tomasz Oświeciński na swoich profilach na Facebooku i Instagramie publikując zdjęcia z planu serialu ostatnio napisał, że Mikołaj Roznerski jest jego serdecznym przyjacielem. Jak widać scenarzyści świetnie trafili łącząc losy tych dwóch bohaterów. Dzięki nim aktorzy mieli okazję bliżej się poznać i nawiązać męską przyjaźń.

Teraz za każdym razem kiedy nagrywają nowe odcinki "M jak miłość" i spotykają się w pracy traktują wielogodzinny dzień pracy jak okazję do towarzyskiego spotkania.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: