SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Bodo. Ada największa i jedyna miłość Eugeniusza Bodo. To postać fikcyjna

Bodo. Ada największa i jedyna miłość Eugeniusza Bodo. To postać fikcyjna

06.03.2016, godz. 20:32
Bodo. Eugeniusz Bodo (Tomasz Schuchardt), Ada (Anna Pijanowska)
Bodo. Eugeniusz Bodo (Tomasz Schuchardt), Ada (Anna Pijanowska) foto: bodo.tvp.pl/ Bodo TVP Facebook/ AKPA

Historia życia Eugeniusza Bodo, którą widzowie zobaczą w nowym serialu TVP1 "Bodo" byłaby niepełna gdyby nie liczne romanse słynnego aktora dwudziestolecie międzywojennego. Już w 1 odcinku "Bodo" pojawia się Ada (Anna Pijanowska), pierwsza wielka miłość 16-letniego Eugeniusza Bodo (Antoni Królikowski). Co ciekawe Ada to postać fikcyjna. W biografii Bodo nie było takiej kobiety. Twórcy "Bodo" wprowadzili tę postać, by pokazać, że gwiazdor właśnie w niej widział swój ideał. W każdej kochance szukał Ady...

"Bodo" nowy serial w TVP1 od niedzieli, 6.03.2016, o godz. 20.25

Serial "Bodo" pokaże nie tylko drogę Eugeniusza Bodo do wielkiej kariery, ale także jego burzliwe romanse, ale największe życiowe tragedie. Ważne miejsce w życiu największego gwiazdora lat 20. i 30. zajmowała Ada, niespełniona miłość z czasów szkolnych. dziewczyna, którą poznał na podwórku łódzkiej kamienicy.

Przeczytaj: Bodo. Kochanki i romanse Eugeniusza Bodo - ZDJĘCIA

Ale Ada to postać fikcyjna. Piękna, wrażliwa i dowcipna Polka mieszka po sąsiedzku i rozkochiwała w sobie każdego chłopca. W 1 odcinku "Bodo" 16-letni Eugeniusz Bodo traci dla niej głowę, ale ona jej podoba się Hans (Adam Fidusiewicz)– przystojny Niemiec. Bodo – korzystając ze sprytnego fortelu ojca (Mariusz Bonaszewski) uwodzi Adę, ale tylko na moment.

Pierwsza dziewczyna Bodo szybko wraca do Hansa, a on po zawodzie miłosnym wyjeżdża z Łodzi. Od tej pory Ada będzie ideałem kobiety, której Bodo szuka ł i której nigdy nie znajduje. W chwili największej popularności gwiazdora ich drogi znów się przecinają.

Bodo czaruje Ada, która jest już żoną Hansa, niemieckiego onkologa. Uczucie do Bodo rośnie jednak na tyle, że Ada decyduje się na rozstanie z Hansem. I gdy wydaje się, że w końcu nadchodzi chwila uczuciowego spełnienia, Adę i Bodo na zawsze rozdziela wybuch wojny.

Patrz: Bodo. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt w roli głównej. Dlaczego Eugeniusza Bodo gra dwóch aktorów?

- Ada to miłość Bodo z podwórka, która przewija się przez większą część jego życia. Różne są wzloty i upadki tej relacji. Bodo i Adę łączy bardzo specyficzna relacja – im są dalej od siebie, tym bardziej chcą być bliżej i na odwrót, więc jest dość ciekawie – powiedziała Anna Pijanowska o uczuciu łączącym Adę i Eugeniusza Bodo.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowego serialu "Bodo" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: