SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Związek Marty i Artura rozpadnie się przez Piotra

Barwy szczęścia. Związek Marty i Artura rozpadnie się przez Piotra

23.11.2016, godz. 10:00
Barwy szczęścia odcinek 1543 Marta (Katarzyna Zielińska) Piotr (Piotr Jankowski)
Barwy szczęścia odcinek 1543 Marta (Katarzyna Zielińska) Piotr (Piotr Jankowski) foto: Materiał prasowy TVP2

Czy nadchodzące wydarzenia w 1543 odcinku serialu "Barwy szczęścia" będą początkiem rozpadu związku Marty (Katarzyna Zielińska) i Artura (Jacek Rozenek)? Piotr (Piotr Jankowski) w 1543 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wyjdzie z aresztu i swoje pierwsze kroki skieruje w stronę swojej byłej żony. Partner Walawskiej zacznie prawić jej za to morały!

"Barwy szczęścia" odcinek 1543 - czwartek, 24.11.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Po tym jak Iga (Ada Fijał) oskarżyła Piotra o molestowanie dzieci i pedofilię, Walawski trafił do aresztu. W ramach zemsty za zdradę ze starszą Hinduską Iga nie zamierza wycofać zarzutów, jednakże w 1543 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Piotr wyjdzie w końcu z aresztu!

Zobacz: Barwy szczęścia. Berg wraca, by zemścić się na Łukaszu!

Pierwszą rzeczą, którą zrobi po wyjściu na wolność w 1543 odcinku serialu "Barwy szczęścia", będzie udanie się do swojej byłej żony, która zawsze, gdy Walawski ma kłopoty pomaga mu, choć według niektórych zdecydowanie nie powinna! Piotr poprosi Martę, żeby porozmawiała z Basanti w jego imieniu. Gdy Chowański wróci do domu w 1543 odcinku serialu "Barwy szczęścia" i zobaczy Walawskiego, puszczą mu nerwy!

- Jak długo jeszcze masz zamiar go niańczyć? Znowu dajesz mu się wciągać w jego sprawy... Robisz za jego asystentkę i konfesjonał!(...) To jest jakieś dziwne, chore uzależnienie! - Artur zacznie wygarniać ukochanej.
- Po prostu nie potrafię być obojętna wobec niesprawiedliwości...
- Piotr i niesprawiedliwość... Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę!
- Człowiek powinien odpowiadać za faktyczne winy... - Marta spróbuje obronić Piotra, w końcu nie zrobił tego, o co został oskarżony.
- Ten człowiek tyle razy przekraczał granice przyzwoitości i zawsze mu się upiekło, więc wreszcie ma za swoje!

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Angela zostanie oskarżona o morderstwo?

Z powodu Walawskiego ostatnio Artur i Marta mają spięcia. Piotr zdecydowanie zbyt często wykorzystuje dobroć swojej eks żony, niewiele dając w zamian, więc nic dziwnego, że Chowański nie chce na to patrzeć. Czy związek Marty i Artura rozpadnie się przez nawiedzającego ich życie Walawskiego

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: