SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia po wakacjach: Łukasz pobije Alicję?! - ZWIASTUN

Barwy szczęścia po wakacjach: Łukasz pobije Alicję?! - ZWIASTUN

20.06.2017, godz. 13:45
Barwy szczęścia, odcinek 1690, Łukasz (Michał Rolnicki), Alicja (Monika Dryl)
Kawałek wywiadu z Alicją, w którym opowiada o pobiciu przez Łukasza. foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Łukasz (Michał Rolnicki) w serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach nie wytrzyma i uderzy Alicję (Monika Dryl)?! Umińska posunie się o kolejny krok dalej w kierunku zniszczenia życia Sadowskiemu! Co wydarzy się w serialu "Barwy szczęścia" po przerwie wakacyjnej?

"Barwy szczęścia" odcinek 1680 po wakacjach 2017 w TVP2

Alicja w serialu "Barwy szczęścia" to zło wcielone, a po wakacjach 2017 urządzi Łukaszowi prawdziwy Armagedon! Wszystkie pomówienia i oszczerstwa to nic, przy tym, co Umińska planuje jeszcze zrobić. Przypominamy, że po zwolnieniu Alicji z TVP, w magazynach plotkarskich pokazały się wywiady z "poszkodowaną" szefową Łukasza, z którym ponoć miała romans. Sadowski w "Barwach szczęścia" został zawieszony w pracy...

Przeczytaj: Barwy szczęścia, po wakacjach 2017: Kasia kontra Umińska. Co stanie się na spotkaniu?

Oczywiście wieści dotarły również do Kasi (Katarzyna Glinka) i związek Sadowskiego zawisnął na włosku. Wnioskując z wydarzeń pokazanych w zwiastunie serialu "Barwy szczęścia", po wakacjach wcale nie będzie lepiej! Alicja wciąż będzie starała się przekonać Górkę do tego, że miała romans z jej ukochanym, a na dodatek pojawią się kolejne artykuły działające na niekorzyść Sadowskiego! W zwiastunie widzimy, że Umińska oskarży Łukasza o bycie damskim bokserem i pobicie jej! Dla dziennikarza to będzie zbyt wiele:
- Ja tak tego nie zostawię. Chce wojny? Proszę bardzo! - powie i postanowi udać się do prawnika. Czy Paszkowska (Olga Bończyk) będzie w stanie mu pomóc?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: