SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Zaginięcie Walerii. Urszula zastąpi Walerię u boku Stefana Górki

Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Zaginięcie Walerii. Urszula zastąpi Walerię u boku Stefana Górki

22.08.2015, godz. 13:00
Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Stefan Górka (Krzysztof Kiersznowski), Urszula (Bożena Stachura)
Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Stefan Górka (Krzysztof Kiersznowski), Urszula (Bożena Stachura) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Waleria Koszyk (Ewa Ziętek) z serialu "Barwy szczęścia" nie odnajdzie się! W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach 2015 w życiu Stefana Górki (Krzysztof Kiersznowski) pojawi się inna kobieta - Uruszula, którą zagra Bożena Stachura, znana z roli Grażyny Łagody w "M jak miłość". Dzięki niej Stefan zapomni o Walerii...

"Barwy szczęścia" odcinek 1313 po wakacjach - wtorek, 8.09.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Jednym z najbardziej dramatycznych wydarzeń ostatniego 8 sezonu "Barw szczęścia" było zaginięcie Walerii. Niestety w nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2015 nie wyjaśni się co się stało z Walerię. Ukochana Stefana nie wróci, nie będzie wiadomo czy w ogóle żyje i gdzie przebywa.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Klara i Hubert będą mieli dziecko?

Załamany Stefan coraz trudniej będzie sobie radził bezsilnością po stracie ukochanej. W poszukiwaniu pomocy Górka trafi na spotkanie grupy wsparcia. W 1313 odcinku "Barw szczęścia" pozna tam Urszulę, która tak jak on straciła bliską osobą. Wstrząśnie nim opowieść Urszuli, której zaginęła nastoletnia córka Julita (Katarzyna Sawczuk). Od razu połączy ich nić porozumienia.

Już następnego dnia Urszula odwiedzi Stefana w dniu urodzin zaginionej Julity. Nie będzie potrafiła znieść samotności. Górka, widząc, w jak fatalnym jest stanie, postanawi pomóc jej w poszukiwaniach córki.

Zobacz: Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Zwiastun nowego sezonu Barw szczęścia

Stefan i Urszula zaprzyjaźnią się. A Górce uda się wpaść na trop Julity. Okaże się że dziewczyna uciekła z domu ze swoim chłopakiem Radkiem (Filip Kosior) nie mogąc znieść zaborczej matki i... nie zamierza do niej wracać! Czy Stefanowi uda się je pogodzić?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: