SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Katarzyna Zielińska wraca do Barw szczęścia. Marta na odwyku znów zacznie pić!

Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Katarzyna Zielińska wraca do Barw szczęścia. Marta na odwyku znów zacznie pić!

19.08.2015, godz. 11:30
Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Marta (Katarzyna Zielińska)
Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Marta (Katarzyna Zielińska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Powrót Marty Walawskiej (Katarzyna Zielińska) do serialu "Barwy szczęścia"! W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach 2015 znów pojawi się Marta, która wyjechała na leczenie do zamkniętego ośrodka odwykowego, by Kasia Zielińska mogła urodzić syna Henryka. Aktorka osttani raz pojawiła się w "Barwach szczęścia" w maju. W nowych odcinkach jesienią 2015 wątek Marty powróci. Alkoholiczka podczas terapii w klinice ulegnie pokusie i sięgnie po alkohol...

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2015 nowe odcinki od poniedziałku, 31.08.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Katarzyna Zielińska odeszła z "Barw szczęścia" prawie pół roku temu. Na początku maja Marta wyjechała na leczenie do kliniki odwykowej. Ostatnie sceny z aktorką były kręcone pod koniec zeszłego roku gdy jej ciąża zrobiła się już bardzo widoczona.

W styczniu 2015 roku Kasia Zielińska urodziła syna Henryka i po krótkim urlopie macierzyńskim znów rzuciła się w wir pracy na planie "Barw szczęścia". A efekty będzie można oglądać dopiero w nowym sezonie "Barw szczęścia" jesienią 2015.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Zwiastun nowego sezonu Barw szczęścia

W premierowych odcinkach "Barw szczęścia" od września wątek Marty Walawskiej będzie miał swoją kontynuację. Artur Chowański (Jacek Rozenek) i mama Marty, Elżbieta (Marzena Trybała), mimo protestów Piotra Walawskiego (Piotr Jankowski) zabiorą Ewę (Gabriela Ziembicka) w odwiedziny do ośrodka odwykowego do Marty.

Pierwsze od wielu tygodni spotkanie z córką będzie bardzo wzruszające. Ewunia panie mamie w ramiona i wyzna jak bardzo za nią tęskni i jak bardzo chce, by wróciła już do domu. Słowa córeczki wstrząsną Martą, która z trudem będzie znosić rozłąkę z dzieckiem i Arturem.

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Ślub Marty Walawskiej i Artura Chowańskiego!


Jeszcze tego samego dnia, już po wyjeździe ukochanego, córki i mamy, do pokoju Walawskiej, wprowadzi się Iza - była dziewczyna Mikołaja Dąbrowskiego (Grzegorz Małecki), która tak jak Marta jest alkoholiczką.

Kobieta od lat walczy z uzależnieniem i nie wierząc w skuteczność terapii przemyca do ośrodka alkohol. Czy Marta przez Izę znów zacznie pić i stoczy się na samo dno? A może miłość do Ewuni i Artura powstrzyma ją przed sięgnięciem po alkohol, który może przecież ją zniszczyć?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: