SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1643 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1643 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

17.04.2017, godz. 17:59
Barwy szczęścia odcinek 1642, Witek (Witold Sosulski), Marek (Marcin Perchuć), Paweł (Mateusz Rzeźniczak)
Barwy szczęścia odcinek 1642, Witek (Witold Sosulski), Marek (Marcin Perchuć), Paweł (Mateusz Rzeźniczak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1643 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1643 w TVP2 we wtorek, 18.04.2017 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1643 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1643 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1643 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1643 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1643 - streszczenie, co się wydarzy?

Jeden z profesorów Pawła (Mateusz Rzeźniczak) interesuje się jego filmem. Kolega przestrzega młodego twórcę, że wykładowca słynie z podkradania pomysłów i powinien mieć się na baczności. Piasecki boi się jednak wycofać ze współpracy, żeby nie stracić dofinansowania uczelni. Marek (Marcin Perchuć) uświadamia sobie swój błąd. Wyrzuca Sylwię (Olga Bończyk) z mieszkania, a Witkowi (Witold Sosulski), z pomocą Niny (Aleksandra Popławska), stara się wynagrodzić krzywdy, które spotkały go przez Paszkowską. Siostry Zwoleńskie martwią się o Małgorzatę, która od rozstania z Tolkiem (Marek Siudym) nie odzyskała równowagi, ale robi dobrą minę do złej gry. Natalia (Maria Dejmek) ma też problem z Oliwierem, który odbiera jej klientów.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: