SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1452 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1452 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

06.05.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1451 Kasia (Katarzyna Glinka)
Barwy szczęścia odc. 1451 Kasia (Katarzyna Glinka) foto: ©ARTRAMA

"Barwy szczęścia" odcinek 1452 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1452 w TVP2 w poniedziałek, 9.05.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1452 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1452 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1452 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1452 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1452 - streszczenie, co się wydarzy?

Łukasz (Michał Rolnicki) martwi się o Kasię (Katarzyna Glinka), która znowu jest w Bangkoku. Stefan (Krzysztof Kiersznowski) nie wyobraża sobie, jak Waleria (Ewa Ziętek) zniesie sytuację, w której nie uda się uwolnić Koszyka (Bartosz Gelner). Wieczorem u Górki zjawia się Tolek (Marek Siudym).

Tomasz (Kazimierz Mazur) próbuje pomóc Amelii (Stanisława Celińska) odnowić relacje z odnalezionym synem. Prosi o pomoc Huberta (Marek Molak). Pyrka doprowadza do spotkania prezesa Ausdel z Amelią.

Do Sabiny (Barbara Kurzaj) i Andrzeja (Bartłomiej Nowosielski) dzwoni pielęgniarka ze szpitala, w którym przebywała Maja (Lena Parol). Kobieta przekazuje Tomalom, że na oddziale pojawił się adwokat Sandry (Paulina Komenda).

W klubie ważą się losy Darka (Andrzej Niemyt). Na miejscu zjawia się Łukasz z kamerą, który zadaje niewygodne pytania kierownictwu. Na spotkaniu Janicki domaga się od szefów klubu oświadczenia, w którym udzielą mu wsparcia i zapewnią o tym, że szanują jego życie prywatne.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: