SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, odcinek 1659: Kurator zabierze Hubertowi Marysię?!

Barwy szczęścia, odcinek 1659: Kurator zabierze Hubertowi Marysię?!

09.05.2017, godz. 14:15
Barwy szczęścia odcinek 1637, Hubert (Marek Molak)
Barwy szczęścia odcinek 1637, Hubert (Marek Molak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W 1659 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Pyrków czeka bardzo nieprzyjemna niespodzianka! Z niezapowiedzianą wizytę do ich domu w 1659 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zawita wyjątkowo uciążliwa przedstawicielka opieki społecznej. Czy zabierze Hubertowi (Marek Molak) Marysię?

"Barwy szczęścia" odcinek 1659 - w piątek, 12.05.2017, o godz. 20.05 w TVP2

W 1659 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Marysia zostanie pod opieką Agaty (Natalia Zambrzycka). Hubert będzie musiał iść do pracy. Do pracy, to znaczy do Uli (Anna Karwan). Aktywnie zaangażował się w rozwój kariery młodej artystki.

Zobacz: Barwy szczęścia, odcinek 1658: Oliwka kupuje narkotyki

W 1659 odcinku serialu "Barwy szczęścia" po wyjściu Huberta, Agata zostanie sama z bratanicą. Pyrka po niedługim czasie usłyszy pukanie do drzwi. Kiedy je otworzy, czeka ją szok:
- Dzień dobry, opieka społeczna (...) - powie elegancko ubrana blondynka w 1659 odcinku serialu "Barwy szczęścia" - To rutynowa wizyta. Chcę się zorientować w sytuacji rodzinnej państwa Klary (przyp. red. Olga Jankowska) i Huberta Pyrków. Dotarły do nas informacje o pewnej dysfunkcyjności rodziny.
- Jakiej dysfunkcyjności?! - wzburzy się Natalia - Ja chyba nie rozumiem.
- Proszę się nie denerwować. Działamy dla dobra dziecka - powie urzędniczka tonem przypominającym kuszenie biblijnej Ewy przez węża.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 1658. Kasia umiera - DUŻO ZDJĘĆ

Hubert w 1659 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wpadnie do mieszkania z impetem. Zanim to jednak nastąpi, kuratorka dokładnie przepyta Natalię. Jej pytania będą się koncentrowały głównie na Klarze... Żona Huberta swoim zniknięciem narobiła więcej problemów, niż się z początku wydawało!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: