SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Małgorzata i Grażyna rywalkami!

Barwy szczęścia. Małgorzata i Grażyna rywalkami!

14.03.2017, godz. 14:00
Barwy szczęścia odcinek 1619 Elżbieta (Ewa Konstancja Bułhak), Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska)
Barwy szczęścia odcinek 1619 Elżbieta (Ewa Konstancja Bułhak), Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W 1619 docinku serialu "Barwy szczęścia" Tolek (Marek Siudym) zostanie w końcu wypisany ze szpitala. Z tego powodu do drzwi Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska) zapuka Elżbieta (Ewa Konstancja Bułhak). W wyniku rozmowy, zostaną one rywalizować o serce oszusta w 1619 odcinku "Barw szczęścia"!

"Barwy szczęścia" odcinek 1619 - wtorek, 14.03.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Elżbieta postanowi odwiedzić Małgorzatę w 1619 odcinku serialu "Barwy szczęścia", by porozmawiać o ich przyszłości z Tolkiem. Przypominamy, że kobiety od czasu zawału oszusta opiekowały się nim na zmianę i wspierały się dla jego dobra.

Zobacz: Barwy szczęścia. Angela zazdrosna o Kajtka

- (... ) Dlatego pomyślałam sobie, że dla niego najlepiej będzie, jak on wróci do domu... - Powie Elżbieta w 1619 odcinku "Barw szczęścia", po czym doda - Czyli do mnie.
- A do mnie ma sobie tak wpadać na różne robótki, tak? - Stwierdzenie lekarki rozjuszy Małgorzatę - Dziękuję bardzo, nie wchodzę w to.
- (...) Dobrze, Tolek jest mój.
- Przepraszam bardzo, jakim cudem? - obruszy się Zwoleńska i kobiety zaczną się licytować - Ja mam na ręku jego pierścionek zaręczynowy.
- Ja też. Ja jestem lekarką i będę umiała się nim opiekować.
- A ja trzydzieści pięć lat byłam matką i żoną, mam większe doświadczenie z mężczyznami.
- Jestem młodsza (...)
- Niech Tolek sam wybierze - Zakończy dyskusję Małgosia.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Marta nie wspiera Artura po wypadku w Himalajach

Później w 1619 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Elżbieta ubiegnie Zwoleńską i "porwie" Tolka ze szpitala. Gdy spóźniona Małgorzata przyjdzie go odebrać, pielęgniarka wręczy jej rachunek... Okaże się, że ukochany kobiet nie miał wykupionego ubezpieczenia, więc ktoś musi opłacić leczenie - kilka tysięcy złotych! Małgorzata sprawi, że Elżbieta gorzko pożałuje "kradzieży" jej narzeczonego!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: