SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Iwona odkrywa manipulacje Pawła! Agata jest zagrożona?

Barwy szczęścia. Iwona odkrywa manipulacje Pawła! Agata jest zagrożona?

21.12.2016, godz. 14:00
Barwy szczęścia odcinek 1562 Agata (Natalia Zambrzycka) Paweł (Mateusz Rzeźniczak)
Barwy szczęścia odcinek 1562 Agata (Natalia Zambrzycka) Paweł (Mateusz Rzeźniczak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Agata (Natalia Zambrzcka) i Paweł (Mateusz Rzeźniczak) zniknęli z domu, pozostawiając jedynie po sobie niejasny list. W 1562 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Hubert (Marek Molak) wraz z Iwoną (Izabela Zwierzyńska) będą zamartwiać się o siostrę. W pewnym momencie Pyrka odkryje w 1562 odcinku "Barw szczęścia" coś, co wskazuje na to, że Paweł manipuluje Agatą!

"Barwy szczęścia" odcinek 1562 - środa, 21.12.2016, o godz. 20.05 w TVP2

W 1562 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Hubert będzie cały roztrzęsiony zniknięciem Agaty. Zacznie rozsyłać maile, a nawet zadzwoni na policję, żeby zgłosić zaginięcie! Kiedy pojedzie do rodziców Pawła przekonany, że tam właśnie pojechali, Iwona dokona w 1562 odcinku serialu "Barwy szczęścia" pewnego bardzo niepokojącego odkrycia.

Zobacz: Barwy szczęścia. Witek opuści się w nauce i zacznie pyskować! Wszystko przez Marka

Kiedy Klara (Olga Jankowska) w 1562 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wejdzie do kuchni pod nieobecność ukochanego, Iwona postanowi się jej zwierzyć:
- Nie chciałam mówić przy Hubercie, ale nie ufam Pawłowi.
- W jakim sensie? Myślisz, że Agacie coś grozi? - spyta zdziwiona dziewczyna.
- Mam nadzieję, że nie. Ale wiesz, Paweł potrafi naginać rzeczywistość do swoich potrzeb - czyli najprościej mówiąc Iwona w 1562 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zasugeruje, że Paweł jest zwykłym manipulantem zdolnym do przekonania zakochanej w nim Agaty do praktycznie wszystkiego - na przykład, do zamieszkania w ruderze. Po tych słowach Iwona wstanie do kosza na śmieci. To, co tam znajdzie, zszokuje ją! Zacznie grzebać w kuble, z którego wyjmie pocięte karty bankowe - zarówno Pawła, jak i Agaty! Hubert wejdzie do domu i zacznie orientować się w sytuacji:
- Czemu te karty są przecięte? - weźmie jedną do ręki i krzyknie - Mówiłem wam, że to jest świr! Trzeba iść na policję.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Natalia pójdzie do więzienia zamiast Oliwiera?

Czy Paweł faktycznie manipuluje Agatą? Póki co, można się jedynie domyślać. Równie dobrze może to być zwykła faza w życiu, jak to u młodych ludzi bywa. Jeżeli natomiast Piasecki faktycznie chce wciągnąć w coś Pyrkę, to najwyraźniej znajduje się ona w niebezpieczeństwie!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: