SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Rozwód Marty i Artura. Walawska znów sięgnie po alkohol

Barwy szczęścia. Rozwód Marty i Artura. Walawska znów sięgnie po alkohol

15.11.2016, godz. 11:00
Barwy szczęścia odc. 1500.  Marta Walawska (Katarzyna Zielińska), Ewa (Gabriela Ziembicka), Artur Chowański (Jacek Rozenek)
Barwy szczęścia odc. 1500.  Marta Walawska (Katarzyna Zielińska), Ewa (Gabriela Ziembicka), Artur Chowański (Jacek Rozenek) foto: TVP2

Małżeństwo Marty (Katarzyna Zielińska) i Artura (Jacek Rozenek) będzie zagrożone! Nie tyle przez nich samych, co przez problemy Piotra (Piotr Jankowski), które odbiją się na nim oraz innych w 1540 odcinku serialu "Barwy szczęścia". Artur nie zniesie tego, że po raz kolejny Walawski miesza w życiu jego rodziny. Marta, przygnieciona problemami z 1540 odcinka serialu "Barwy szczęścia" z bezradności zacznie pić!

"Barwy szczęścia" odcinek 1540 - poniedziałek, 21.11.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Od zawsze w małżeństwie Marty i Artura problemem był Piotr. Zawsze gdzieś się kręcił, powodował problemy, nieprzyjemne sytuacje oraz bardzo skutecznie psuł nerwy swojej byłej żonie. Nic dziwnego, że jej obceny ukochany zaczynie mieć tego dość!

Zobacz: Barwy szczęścia. Angela zabije Kajtka i Oliwkę?

Pomimo tego, że Marta i Artur zawsze walczyli o swój związek, to tej próby mogą nie przetrwać. O ile poradzili sobie z Rosjanami i alkoholizmem, to z Piotrem będą mieć spory problem. Walawski bez cienia zwątpienia bezczelnie zawsze prosi byłą żonę o pomoc. Tak więc kiedy aresztuje go policja w 1540 odcinku serialu "Barwy szczęścia", również to do niej zwróci się o pomoc. Okaże się, że Iga (Ada Fijał) oskarżyła ukochanego o molestowanie Ewuni (Gabriela Ziembicka), ponieważ zdradził ją z o wiele starszą od siebie Hinduską. Męzczyzna w 1540 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zostanie aresztowany. Zaniepokojona Marta wpierw sprawdzi, czy aby faktycznie Piotr nie tknął swojej córeczki. Wieczorem, kiedy wszyscy będą już spać, ze stresu sięgnie po alkohol.

Niedługo potem oskarżony o pedofilię Walawski wyjdzie z aresztu i przyjdzie do byłej żony prosząc o pomoc. Artur będzie wściekły! Zabroni swojej ukochanej angażować się w problemy Piotra. Jednakże Marta stwierdzi, że to również jej sprawa. Uznaje dziewczynkę za swoją córeczkę. Walawski korzystając ze słabości swojej byłej, pocałuje ją w policzek. Gdy Artur to zobaczy po raz kolejny zdenerwuje się na na żarty!

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Seksoholik Adrian złamie Bożenie serce

Widok Marty i Piotra rozjuszy go do tego stopnia, że zacznie na poważnie rozważać wyjazd w Himalaje, którego do tej pory odmawiał swoim wspólnikom wykecając się rodziną. Jeżeli wyjedzie relacja jego i Marty może całkowicie się rozlecieć, a wtedy ona znowu wpadłaby w alkoholizm! Ta historia zakończy się szczęśliwie, czy Marta i Artur wezmą rozwód?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: