SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Porwany Łukasz z prostytutkami! Kasia Górka napadnięta w klubie

Barwy szczęścia. Porwany Łukasz z prostytutkami! Kasia Górka napadnięta w klubie

05.10.2016, godz. 07:45
Barwy szczęścia odc 1508 Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odc 1508 Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Groza w serialu "Barwy szczęścia"! Roman Berg (Cezary Żak), biznesmen, który tak naprawdę jest alfonsem i mordercą prostyturek pokazuje swoją prawdziwą twarz. Porwanie Łukasza Sadowskiego (Michał Rolnicki) to jednak dopiero początek. W 1508 odcinku "Barwy szczęścia" uprowadzony Łukasz zostaje uwięziony w agencji towarzyskiej Berga, gdzie bandyci faszerują go narkotykami i robią kompromitujące zdjęcia z prostytutkami. Z kolei Kasię Górkę (Katarzyna Glinka) napada jedna z klientek fitness klubu, która jest wysłanniczką Berga.

"Barwy szczęścia" odcinek 1508 - środa, 5.10.2016, o godz. 20.05 w TVP1

Atak Berga z "Barw szczęścia" na Łukasza i Kasię to najlepszy dowód na to, do czego jest zdolny niebezpieczny przestępca, którego ciemne interesy i zbrodnie Sadowski postanowił wyciągnąć na światło dzienne. Niedawno biznesmen wydał wyrok śmierci na prostytutkę Stellę (Edyta Herbuś). Teraz jednak bierze na cel żądnego sensacji dziennikarza i jego ukochaną.

Patrz: Barwy szczęścia. Bożena zgwałcona przez Syryjczyka?

Tuż po porwaniu Łukasza, w 1508 odcinku "Barw szczęścia", rozgrywają się dramatyczne sceny. Wywieziony do agencji towarzyskiej Łukasza zostaje odurzony alkoholem i narkotykami. Od razu rzucają się na niego półnagie prostytutki, a brutalni porywacze kręcą film z udziałem Sadowskiego. Tak aby mieć haka na reportera i raz na zawsze zamknąć mu usta.

W tym samym czasie w klubie fitness Berg atakuje także Kasię. Oczywiście nie sam. Bandyta nasyła na Górkę jedną z kontrolowanych przez siebie dziewczyn.  Eunika, która na polecenie Berga udaje klientkę klubu, atakuje również Kasię. Więzi ją w klubie, grozi jej i omal nie zabija.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Sebastian ma córkę! Angela zniszczy związek Magdy i Sebastiana?

Zarówno Kasia jak i Łukasz zdani są na łaskę biznesmena i jego ludzi. Wystarczy jeden jego znak, by oboje zginęli. Jaką cenę zapłaci w końcu Sadowski za próbę walki z Bergiem? Czy Kasia i Łukasz przeżyją bestialski napad mordercy i jego zbirów? Wszystko wyjaśni się w 1508 odcinku "Barw szczęścia". 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Barw szczęścia" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: