SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Liliana omota Oliwiera i wykorzysta Klemensa - ZWIASTUN

Barwy szczęścia. Liliana omota Oliwiera i wykorzysta Klemensa - ZWIASTUN

02.06.2016, godz. 10:30
Barwy szczęścia odc. 1470. Oliwier Jakubczyk (Mikołaj Krawczyk), Natalia (Maria Dejmek), Liliana (Aleksandra Szwed)
Barwy szczęścia odc. 1470. Oliwier Jakubczyk (Mikołaj Krawczyk), Natalia (Maria Dejmek), Liliana (Aleksandra Szwed) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Liliana (Aleksandra Szwed) wróciła do serialu "Barwy szczęścia" oraz do życia Klemensa (Sebastian Perdek) i tak jak dawniej wykorzystuje swojego naiwnego męża. W 1470 odcinku "Barw szczęścia" Natalia (Maria Dejmek) ostrzega przyjaciela przed Lilianą, lecz on nie chce jej słuchać. Nie dość, że Natalia nie może znieść obecności Lili, to jeszcze z przerażeniem zauważa, że żona Klemensa rzuca swój urok na Oliwiera Jakubczyka (Mikołaj Krawczyk). Czy historia się powtórzy i Liliana znów odbierze Natalii ukochanego, tak jak to zrobiła z Irkiem (Otar Saralidze)?

"Barwy szczęścia" odcinek 1470 - czwartek, 2.06.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Liliana z "Barw szczęścia" najpierw rozkochała w sobie Klemensa, by dzięki niemu dostać polskie obywatelstwo i wracać na Kubę, a kiedy mąż jej się znudził zaczęła romansować z Irkiem. Nie zważając na to, że Irek jest chłopakiem Natalii.

Gdy zaszła w ciążę nie wiedziała, który z mężczyzn jest ojcem. Ostatecznie okazało się, że Otylka jest cóką Irka. Liliana została z kochankiem, a żeby było jeszcze ciekawiej zabrała Klemensowi dom, który dostał w spadku po swojej ciotce. Teraz kiedy Lili odeszła od Irka, bo uderzył ją po pijaku może liczyć na pomoc męża. A to nie podoba się Natalii, która doskonale wie, że taka manipulantka jak Liliana na pewno znów wykorzysta dobroć Klemensa.

Patrz: Barwy szczęścia. Katarzyna Zielińska w ciąży. Aktorka będzie miała drugie dziecko?

W 1470 odcinku "Barw szczęścia" Natalia nie może uwierzyć, że Klemens znów angażuje się w sprawy Liliany po tym co mu zrobiła. Uważa, że przyjaciel znów będzie cierpieć przez swoją żonę. Jak wtedy gdy go zostawiła dla Irka, z którym zaszła w ciążę. Ale Klemens nie chce słuchać przestróg Natalii. Zamierza dalej pomagać Lilianie, by nie musiała wracać do brutalnego kochanka.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Oliwia w ciąży z Kajtkiem!

Kiedy Natalia spotyka swoja dawną rywalkę w ich kancelarii w Konstancinie z trudem panuje nad emocjami. Stara się nie dać po sobie poznać jak bardzo obecność Liliany ją drażni. Wysila się jednak na uprzejmość, by przedstawić ją Oliwierowi.

Poźniej opowiada swojemu ukochanemu o tym jak podłą kobietą jest żona Klemensa. Zresztą Oliwier sam zauważa, że Natalia nie przepada za Lilianą. - To ona rozbiła mój związek i oszukiwała Klemensa...
- A nie chodzi ci bardziej o twojego byłego? O Irka?
- Chodzi o całokształt. Wszyscy jej pomagaliśmy, a potem ja i Klemens zostaliśmy z niczym. A ona zyskała dom, dziecko i mojego faceta... - na samą myśli o Lilianie, Natalia zaczyna się denerwować.

Oliwier zauważa jednak, że teraz Liliana dostała za swoję. Irek okazał się bydlakiem. - Ale sprawiedliwości stało się zadość. Ona została ukarana, a ty masz teraz mnie... Natalia opatrzenie interpretuje słowa Oliwiera. Domyśla się, że jej chłopak jest zauroczony Lili. - Czy mi się wydaje, czy ona ciebie też omotała? Ta dziewczyna to jest fatum!

Czy obawy Natalii się potwierdzą i Liliana kolejny raz wykorzysta swój kobiecy urok, by owinąć sobie wokół palca Klemensa i Oliwera? O tym widzowie "Barw szczęścia" przekonają się w nowych odcinkach po wakacjach 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN ostatnich odcinków "Barw szczęścia" przed wakacjami 2016 >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: