SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Bartek znów będzie chciał się zabić

Barwy szczęścia. Bartek znów będzie chciał się zabić

27.05.2016, godz. 20:12
Barwy szczęścia odc. 1466. Bartek (Bartosz Gelner)
Barwy szczęścia odc. 1466. Bartek (Bartosz Gelner) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Bartek (Bartosz Gelner) z serialu "Barwy szczęścia" cudem przeżył próbę samobójczą, ale jest w tak fatalnym stanie psychicznym, że znów igra ze śmiercią. Nie potrafi zapomnieć o koszmarze z więzienia w Tajalndii i rozstaniu z Kornelią (Katarzyna Herman). W 1466 odcinku "Barwy szczęścia" Bartek szuka sposobu, żeby znowu zażyć narkotyki… A Waleria (Ewa Ziętek) słyszy od lekarza, że w tym stanie Bartek najpewniej kolejny raz będzie chciał się zabić.

"Barwy szczęścia" odcinek 1466 - piątek, 27.05.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Co się dzieje z Bartkiem z "Barw szczęścia", że tak bardzo nie chce żyć! Rodzice Bartka coraz bardziej martwią się o syna, który próbował się zabić i zupełnie zamyka się przed nimi. Po tym co jednak Bartek przeżył w więzieniu w Tajlandii ma prawo czuć, że jego życie już się skończyło, że nie ma sensu dalej się męczyć.

Patrz: Barwy szczęścia. Ucieczka Bartka do Norwegii! Syn Walerii wyjedzie na zawsze?

Gdyby nie Tolek (Marek Siudym), który znalazł syna gdy ten zażył zabójczką dawkę narkotyków, dopalaczy i alkoholu, próba samobójcza Bartka skończyłaby się powodzeniem. Na szczęście ojciec Bartka zdołał na czas wezwać karetkę pogotowia.

W 1466 odcinku "Barw szczęścia" Bartek wciąż leży w szpitalu gdzie przy jego łóżku stale czuwają Waleria i Tolek. Oboje starają się okazać synowi jak najwięcej wsparcia, zapewnić, że zawsze przy nim będą, a samobójstwo to żadne rozwiązanie problemów.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Liliana pobita przez Irka nigdy nie wróci do brutalnego kochanka

Po kilku dniach w szpitalu Bartek czuje się lepiej. Fizycznie powoli wraca do zdrowia, lecz psychicznie wciąż jest w fatalnym stanie. Psychiatra ostrzega Walerię, że nie można wykluczyć jego kolejnych prób samobójczych. Wkrótce Bartek szuka sposobu, żeby znowu zażyć narkotyki. Liczy, że tym razem uda mu się dokończyć to co zaczął i wreszcie umrze.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: