SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Szantaż Piotra Walawskiego. Chowański da mu pieniądze

Barwy szczęścia. Szantaż Piotra Walawskiego. Chowański da mu pieniądze

06.10.2015, godz. 11:47
Barwy szczęścia odc. 1329. Artur Chowański (Jacek Rozenek), Piotr Walawski (Piotr Jankowski)
Barwy szczęścia odc. 1329. Artur Chowański (Jacek Rozenek), Piotr Walawski (Piotr Jankowski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Problemy finansowe Piotra Walawskiego (Piotr Jankowski) z serialu "Barwy szczęścia" odbijają się na Arturze Chowańskim (Jacek Rozenek), którego były mąż Marty (Katarzyna Zielińska) próbuje zmusić do współpracy. Ale Walawski już nie raz pokazał, że jeśli  chodzi o właśne interesy jest bezwzględnym graczem. W 1329 odcinku "Barw szczęścia" Piotr szantażuje Chowańskiego, żądając od niego pieniędzy na wydawnictwo!

"Barwy szczęścia" odcinek 1329 - czwartek, 8.10.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Piotr Walawski szantażem zmusi Artura Chowańskiego, by zainwestowania pieniędzy w wydawnictwo G&G? Między byłym mężem Marty a jej narzeczonym od samego początku relacje są bardzo napięte.

Po wyjeździe Marty do kliniki odwykowej jest jeszcze gorzej. Walawski posunął się już nawet do tego, że groził Arturowi odebraniem mu Ewy (Gabriela Ziembicka). Teraz jednak kiedy sam wpada w tarapaty potrzebuje pomocy Chowańskiego

Patrz: Barwy szczęścia. Łukasz odejdzie od Kasi, bo dowie się, że była tancerką erotyczną

W 1329 odcinku "Barw szczęścia" o problemach finansowych męża dowiaduje się Iga (Ada Fijał). Początkowo niczego nieświadoma,za przyzwoleniem Piotra, inwestuje coraz więcej w nowy dom. Jest w szoku, gdy od koleżanki dowiaduje się o wydawnictwo G&G ma kłopoty. Ma pretensje do męża, że ukrywał to przed nią.

Iga zaczyna się bać, że zostaną bez środków do życia, a mają na utrzymaniu dwójkę dzieci, Ewę i na głowie dwa kredyty. Walawski uspokaja żonę, a później spotyka się z Chowańskim i szantażem próbuje zmusić go do pomocy. Zdesperowany najpierw po dobrociu namawia Artura do zainwestowania pieniędzy w wydawnictwo. Gdy Chowański odmawia, Piotr posuwa się do szantażu.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Morderca Borys przejdzie przemianę po wypadku Zenka

Jego kartą przetargową w biznesowych "negocjacjach" staje się oczywiście Ewa. Walawski wspomina o tym, że to jego córka i może się domagać wyłącznej opieki. Nie wiadomo bowiem kiedy alkoholiczka Marta zakończy terapię w ośrodku odwykowym. Czy Chowański ulegnie naciskom Piotra i da mu pieniądze na ratowanie wydawnictwa?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku

Zobacz ZWIASTUN nowego sezonu "Barw szczęścia" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: