SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Łukasz odejdzie od Kasi, bo dowie się, że była tancerką erotyczną

Barwy szczęścia. Łukasz odejdzie od Kasi, bo dowie się, że była tancerką erotyczną

05.10.2015, godz. 14:30
Barwy szczęścia odc. 1327. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odc. 1327. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Przeszłość Kasi Górki (Katarzyna Glinka) z serialu "Barwy szczęścia" burzy jej szczęście u boku Łukasza Sadowskiego! A swój udział ma w tym także Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), dawna przyjaciółka Kasi. Między Kasią a Łukaszem coraz cześciej dochodzi do kłótni. I nie chodzi tylko o przyjaźń Sadowskiego z Agnieszką. Zakochanym coraz trudniej się dogdać, bo oboje mają przed sobą sekrety. W 1327 odcinku "Barw szczęścia" po tym jak Łukasz znajduje zdjęcia Kasi jako tancerki erotycznej i kolejnej awanturze narzeczony Kasi zostawia ją i odchodzi... Czy Kasia i Sadowski się rozstaną?

"Barwy szczęścia" odcinek 1327 - wtorek, 6.10.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Nad związkiem Kasi i Łukasza pojawiły się czarne chmury jak tylko do Polski przyjechała z Londynu Agnieszka Walczak. Dawna przyjaciółka Kasi, z którą Górka pracowała w nocnym klubie jako tanecerka erotyczna, zawróciła w głowie Łukaszowi, choć nie wiedział, że seksowną blogerkę modową łączy z jego narzeczoną wspólna przeszłość.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Ciąża Agnieszki zniszczy związek Kasi i Łukasza? To Sadowski będzie ojcem?

Kolejny kryzys u Kasi i Łukasza wybucha niespodziewanie, tuż po tym jak Agnieszka przekazuje Górce ich wspólne zdjęcia z pracy w Londynie, na których serwują drinki w kusych strojach... Kasia za wszelką cenę chce, by to, czym się zajmowały, nie wyszło na jaw. - W ogóle nie chciałam wracać do tego naszego londyńskiego okresu - przyznaje się przed przyjaciółką. - Miałyśmy czasami niezły ubaw - podsumowuje Agnieszka.

Kłopotliwy prezent przypadkiem trafia w ręce Łukasza... Rankiem w 1327 odcinku "Barw szczęścia" Kasia czule wita się narzeczonym, lecz on jest dla niej wyjątkowo oschły. W końcu pokazuje Kasi kopertę ze zdjęciami z Londynu.

Patrz: Barwy szczęścia. Morderca Borys przejdzie przemianę po wypadku Zenka


Sadowski ma do Kasi pretensje, że nie powiedziała mu o swojej przeszłości i pracy w nocnym klubie. Czuje się oszukany, bo Górka domagała się od niego szczerości samej nie będąc w porządku. Poza tym coraz bardziej wątpi w jej szczerość. Zastanawia się, czy jest jeszcze wiele tajemnic, które przed nim ukrywa. Kasia nie wytrzymuje i policzkuje narzeczonego.


Po nocy spędzonej w montażowni Łukasz nie chce słuchać tłumaczeń Kasi, tylko umawia się z Agnieszką. W 1328 odcinku "Barw szczęścia" Walczak jest zdziwiona jego oburzeniem, uważa, że Londyn to stare dzieje, a taniec erotyczny nie jest niczym strasznym.

Niestety Łukasz nie potrafi poradzić sobie z zazdrością – sam był w życiu tylko z dwiema kobietami i nie potrafi przestać myśleć ilu facetów miała Kasia. Kolejna próba rozmowy z Kasią kończy się wielką awanturą... Czy to koniec związku Kasi i Łukasza?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku

Zobacz ZWIASTUN nowego sezonu "Barw szczęścia" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: