SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Kasia straci mieszkanie, bo nie zdobędzie pieniędzy na spłatę Agnieszki!

Barwy szczęścia. Kasia straci mieszkanie, bo nie zdobędzie pieniędzy na spłatę Agnieszki!

01.06.2016, godz. 15:00
Barwy szczęścia odc. 1468. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odc. 1468. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Walka Kasi Górki (Katarzyna Glinka) z serialu "Barwy szczęścia" skończy się porażką! Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska) nie zgadza się na to, by Kasia spłaciła jej 150 tysięcy długu w ratach i późniejszym terminie. W 1470 odcinku "Barw szczęścia" Kasia odda byłej przyjaciółce część pożyczki, lecz to jej nie wystarczy. Walczak zażąda całości. A ponieważ Górka nie zdobędzie takich pieniędzy, to pogodzi się z faktem, że straci mieszkanie.

"Barwy szczęścia" odcinek 1470 - czwartek, 2.06.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Największy koszmar Kasi Górki z "Barw szczęścia" właśnie się ziszcza. Wobec bezowocnych prób zdobycia pieniędzy na spłatę długu Kasia jest pogodzona ze stratą mieszkania. Przez długi czas nie zamierzała poddać się bez walki, ale teraz nie widzi już szans na to, by zgromadzić 150 tysięcy złotych dla Agnieszki.

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Marek po śmierci Marii rozpocznie nowe życie! Wróci do Niny?

W 1470 odcinku "Barw szczęścia" Kasia wie, że nie ma innego wyjścia jak tylko przyjąć do wiadomości, że Agnieszka zabierze jej mieszkanie. Była przyjaciółka nie chce bowiem słyszeć o przesunięciu terminu, ani spłacie 150 tysięcy w ratach. Pomoc Kasi oferuje cała rodzina, ale niewiele da się już zrobić.

Niespodziewanie Tolek (Marek Siudym) wpada na pomysł, jak zdobyć pieniądze na spłatę długu Kasi. Namawia Borysa (Jakub Wieczorek) na wspólną grę w pokera. Wspólnicy oszukują podczas rozdania i bez trudu wygrywają kilkadziesiąt tysięcy złotych. Niedługo jednak cieszą się z sukcesu.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Oliwia w ciąży z Kajtkiem!

Przy wsparciu rodziny i przyjaciół Kasi udaje się zebrać 60 tysięcy złotych. Jednak ta kwota nie zadowala Agnieszki, która potrzebuje od razu całej sumy, by nie przepadł jej udział w programie telewizyjnym. Walczak stawia sprawę jasno - albo 150 tysięcy złotych, albo klucze do mieszkania Kasi razem z aktem własności.

Pogodzona z losem Kasia zaczyna pakować się przed wyprowadzką. Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) nie chce słyszeć o składaniu broni. Namawia Górkę, by przeciwstawiła się Agnieszce, ale ona nie zamierza ustąpić. Kasia nie chce, żeby dawna przyjaciółka wyrzuciła ją z mieszkania pod ekskortą policji.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN ostatnich odcinków "Barw szczęścia" przed wakacjami 2016 >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: