SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Elżbieta Romanowska nie będzie pozować nago

Barwy szczęścia. Elżbieta Romanowska nie będzie pozować nago

21.07.2017, godz. 12:00
Elżbieta Romanowska
Elżbieta Romanowska, Wielka gala Forever Young - Varilux foto: AKPA

Elżbieta Romanowska jest znana z serialu „Barwy szcześcia”, w którym wciela się w bohaterkę Aldonę. Aktorka pokazała swój seksapil na parkiecie „Tańca z gwiazdami” oraz samą bieliznę w teatrze... Jak wynika z wywiadu, którego udzieliła dla Faktu, naga sesja z jej udziałem nie będzie miała miejsca. Sprawdźcie, co powiedziała aktorka!

"Barwy szczęścia" odcinki po wakacjach 2017 od poniedziałku do piątku, o godz. 20.40 w TVP2

Elżbieta Romanowska była widziana już w seksownych kreacjach na parkiecie, jak i w samej bieliźnie na scenie teatralnej, ale czy aktorka zdecyduję się na nagą sesję?

Rozbieranie się dla samego rozbierania? Ja ekshibicjonistką zdecydowanie nie jestem, nie mam takiej potrzeby! Odmówiłabym wzięcia udziału w takiej sesji — opowiedziała wywiadzie dla Faktu — Jestem aktorką, grałam już spektakle, w których rozbierałam się na scenie. Ale robiłam to dla roli — podkreśliła w rozmowie.

Niebawem Elżbietę Romanowską będziemy mieli okazje oglądać w zbliżającym się serialu „Recepta na miłość”, w którym zagra seksowną pielęgniarkę Ewę. Poza aktorką, w serialu zobaczymy takie gwiazdy jak m.in. Barbarę Kurdej-Szatan czy Mateusz Damięckiego. Czekacie?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: