SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy 19+. Studenci i ich pierwsze kroki w dorosłość. Nowy serial TVN - ZWIASTUN

19+. Studenci i ich pierwsze kroki w dorosłość. Nowy serial TVN - ZWIASTUN

07.08.2016, godz. 09:00
serial 19+
serial "19+" foto:

Już w listopadzie na antenie TVN pojawi się nowy serial paradokumentalny. "19+" zastąpi w jesiennej ramówce "Ukrytą prawdę". O czym będzie nowy serial "19+"? To historia świeżo upieczonych absolwentów liceum, którzy wkraczają w dorosłe życie. Przygody Melanii i jej przyjaciół będziemy mogli śledzić od poniedziałku do piątku. Zobaczcie zwiastun!

W listopadzie na antenie TVN pojawi się nowy serial paradokumentalny pt. "19+". Nowa produkcja wprowadzi nas w świat młodzieży, której został tylko jeden krok do dorosłości. Melanię i jej przyjaciół poznamy w dniu odebrania świadectw maturalnych. Nastolatka prowadząca videobloga będzie główną bohaterką produkcji. Na ekranie nie zabraknie jednak wielu bohaterów i ich problemów.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Gosia odbije Oli chłopaka Błażeja?

- "19+" to przede wszystkim opowieść o młodości, o dziewiętnastolatkach, którzy cieszą się sobą i odkrywaniem świata. Te historie łączy radość, młodzieńczy entuzjazm, gotowość do zmian i do podejmowania wyzwań. Nasi bohaterowie nie nudzą się i nie znają rutyny, ciągle muszą robić coś po raz pierwszy w życiu i nieustannie ciekawi są każdego następnego dnia. "19+" to serial o tym, jak młodość jest piękna i... jak szybko mija - podsumowuje Krystyna Lasoń, producentka serii.

19+ zobaczcie ZWIASTUN>>>

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: