SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali PRZYJACIÓŁKI ONLINE odcinek 14 ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV

PRZYJACIÓŁKI ONLINE odcinek 14 ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV

01.03.2013, godz. 07:00
PRZYJACIÓŁKI 2 sezon. Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska)
PRZYJACIÓŁKI 2 sezon. Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska) foto: Przyjaciółki/Facebook

PRZYJACIÓŁKI 2 odc. 14 ONLINE ZA DARMO jest dostępny w internecie od 21.02.2013. Serial PRZYJACIÓŁKI ONLINE odcinek 14 można obejrzeć na IPLA TV. PRZYJACIÓŁKI 2 sezon, odc. 14 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 28.02.2013 o godz. 21, ale już tydzień przed premierą w telewizji Polsat 14 odcinek jest dostępny ONLINE bezpłatnie na IPLA.TV.  PRZYJACIÓŁKI odc. 14 ONLINE ZA DARMO - oto LINK:

Przyjaciółki, odc. 14 w telewizji w czwartek, 28.02.2013, o godz. 21 w Polsacie. Odcinek 14 serialu 2 sezonu serialu Przyjaciółki w INTERNECIE na IPLA.TV.pl. Tydzień przed premierą w telewizji, w czwartek wieczorem, 21.02.2013, PRZYJACIÓŁKI odc. 14 ONLINE ZA DARMO.

Kliknij link poniżej i oglądaj ONLINE PRZYJACIÓŁKI ODC. 14 W INTERNECIE

PRZYJACIÓŁKI 2, odc. 14 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI 2 sezon, odcinek 14 - co się wydarzy?
Anka (Magdalena Stużyńska) po wypadku samochodowym trafia do szpitala. Jej stan jest ciężki. Zuza (Anita Sokołowska) i Patrycja (Joanna Liszowska) są zdruzgotane. Mają żal do Ingi (Małgorzata Socha). Oskarżają ją o romans z Pawłem (Bartek Kasprzykowski) i brak lojalności wobec Anki. Gruszewska zapewnia przyjaciółki o swojej niewinności, ale te jej nie wierzą. Ich przyjaźń przeżywa trudne chwile.

Lekarz informuje Patrycję i Michała (Marcin Rogacewicz) o wszelkich komplikacjach i przeszkodach związanych z zastosowaniem metody in vitro. Para jest jednak zdeterminowana. Gdy przychodzi moment oddania nasienia, Michał zaczyna się denerwować.

Zuza zdaje sobie sprawę, że kocha Wojtka (Lesław Żurek). By zagłuszyć uczucia, rzuca się w wir pracy. Zaniepokojony zachowaniem Markiewicz mężczyzna postanawia wziąć sprawy ich związku w swoje ręce. Niestety, to czego się dowiaduje, nie pozostawia mu złudzeń.

Inga i Rafał (Michał Rolnicki) spotykają w parku Dorotę (Agnieszka Sienkiewicz) i Andrzeja (Adam Krawczyk). Kobieta oznajmia Indze, że chciałaby, aby w końcu ułożyła sobie życie i zostawiła męża w spokoju. Gruszewska ma jednak inne sprawy na głowie. Fałszywe oskarżenia przyjaciółek mocno ją dotknęły, a do tego jej przedszkole przejmuje nowy właściciel.

PRZYJACIÓŁKI serial ONLINE - wszystkie ODCINKI ONLINE ZA DARMO >>>


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: