SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali Jak się skończyło Życie nad rozlewiskiem. Czy będzie ciąg dalszy

Jak się skończyło Życie nad rozlewiskiem. Czy będzie ciąg dalszy

28.11.2011, godz. 11:06
Życie nad rozlewiskiem
foto: © AKPA

W niedzielę 27 listopada, fani przygód Małgosi, obejrzeli ostatni 13. odcinek serialu „Życie nad rozlewiskiem”. Jednak nie jest to koniec serii o miłosnych rozterkach Małgosi. Prawdopodobnie już jesienią zobaczymy kolejną część - „Zima nad rozlewiskiem”.

Tak skończyło się „Życie nad rozlewiskiem”:

Małgosia (Joanna Brodzik 38 l.) popadła w długi. Przez biznes Mirki, Małgosia traci wielu gości i postanawia sprzedać pensjonat. Okazuje się, że z finansowych tarapatów, po raz kolejny ratuje ją Konrad (Piotr Grabowski 43 l.). Nie tylko kupuje quadowisko, ale również odwołuje ślub z Adą (Ewa Bakalarska 44 l.). Tym samym udowadnia jej, że nadal bardzo ją kocha. Czy znowu będą razem?

Kuba wybacza Marysi

Z Francji przylatuje Kuba (Antoni Królikowski 22 l.). Z wielkim bukietem róż wpada do pensjonatu i prosi Marysię (Olga Frycz 25 l.) o wybaczenie. Sam zapomina o zdradzie żony. Marysia wspaniałomyślnie przyjmuje przeprosiny męża, by ratować swoje małżeństwo. Czy Krzysztof będzie o nią walczył?

Patrz też: Małgorzata Braunek: Będzie ciąg dalszy Życia nad rozlewiskiem - ZIMA NAD ROZLEWISKIEM! WIDEO

Basia (Małgorzata Braunek 64 l.), matka Małgosi, autorka kontrowersyjnych wspomnień ze swojej młodości, dostaje bardzo ciekawą propozycję. Wydawca książki informuje ją, że znajomy reżyser chce nakręcić serial na podstawie jej wspomnień. Kobieta będzie pomagać przy pisaniu scenariusza.

Kiedy będzie czwarta seria

W kolejnej serii "Zima nad rozlewiskiem" przekonamy się czy, Małgosia i Konrad znowu będą szczęśliwi. Zobaczymy jak potoczą się losy Marysi i Kuby. No i czy serial, nakręcony na podstawie wspomnień Basi odniesie sukces. Ale to wszystko najprawdopodobniej jesienią 2012 roku.

autor: Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: