SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale filmy "Lekarze" sezon 3. Ślub Alicji i Maksa. Olga Rojko pojawia się w kościele - zdjęcia

"Lekarze" sezon 3. Ślub Alicji i Maksa. Olga Rojko pojawia się w kościele - zdjęcia

09.09.2013, godz. 20:52
Lekarze 3. Alicja (Magdalena Różczka), Maks (Paweł Małaszyński)
foto: TVN/X-news.pl, lekarze.tvn.pl

Miłość Alicji Szymańskiej (Magdalena Różczka) i Maksa Kellera (Paweł Małaszyński) doczeka się szczęśliwego finału już na początku 3 sezonu "Lekarzy". Ślub Alicji i Maksa w serialu "Lekarze" sezon 3 odcinek 2 (odc. 29) w poniedziałek, 9.09.2013, w TVN jest niespodzianką nawet dla samej lekarki. Ukochany do końca trzyma w sekrecie szczegóły uroczystości, którą zaplanował za jej plecami. To niejedyna tajemnica Maksa. Ukrywa też bowiem przed Alicją wydarzenia z misji w Somalii i swoje bliskie relacje z Olgą Rojko (Magdalena Boczarska).

Nowy sezon serialu "Lekarze" zaczyna się niezwykle romantycznymi scenami z udziałem Alicji i Maksa. Po długim rozstaniu i dramatycznych przeżyciach Kellera w Afryce chirurdzy ze szpitala Copernicus w Toruniu nareszcie są razem. Tym razem Maks nie zamierza pozwolić Alicji odejść, a tym bardziej powtarzać swoich starych błędów, które doprowadziły do rozpadu ich związku.

>>> Jesienna ramówka TVN - seriale w TVN po wakacjach 2012: "Lekarze", "Przepis na życie", "Prawo Agaty", "Na Wspólnej"

Maks w tajemnicy przed Alicją planuje ich ślub w małym kościółku pod Toruniem. Jest dyskretny do tego stopnia, że lekarka nie wie nawet na czym stoi. Alicja zwierza się Sylwii (Katarzyna Bujakiewicz), że chociaż z Maksem układa jej się wspaniale to nie powrócili do temat ponownego zamieszkania razem.

Tylko Beata (Agnieszka Więdłocha) zauważa, że ukochany siostry nie jest już taki jak przed wyjazdem do Afryki. Podejrzewa, że ukrywa przed Alicją coś, co wydarzyło się w Somalii. Ma wrażenie, że ta podróż miała na niego ogromny wpływ.

>>> "Lekarze" 3 sezon. Wypadek Ordy. Daniel będzie inwalidą? - zdjęcia

Keller nie chce jednak wracać pamięcią do tego, co należy już do przeszłości. Zapewnia Alicję, że tylko ona jest dla niego najważniejsza i liczy się tylko ich miłość. Po wspólnie spędzonej namiętnej nocy Maks wymyka się ukradkiem, co sprawia, że Alicja znów zaczyna się martwić o przyszłość tego związku.

Później chirurg zabiera ukochaną do małego kościółka pod Toruniem i oznajmia, że właśnie tu za dwa tygodnie odbędzie się ich ślub. Podczas gorączkowych przygotowań do uroczystości Alicja nie ma już okazji, by drążyć temat przeżyć Maksa z Afryki. W 29 odcinku 2 sezonu "Lekarzy" w dniu ślubu szczęśliwa panna młoda prezentuje się swojemu przyszłemu mężowi w sukni ślubnej zupełnie bagatelizując przesąd, że to przynosi pecha.

Po przyjeździe limuzyną do kościoła para młoda idzie do ołtarza przy dźwiękach pieśni "Ave Maria", tuż za nimi podążają świadkowie - Beata i Jivan (Marcin Perchuć). Alicja w długiej białej sukni z delikatnej koronki wygląda jak anioł. Maks pęka z dumy na widok swojej pięknej narzeczonej. Suknia ślubna serialowej Alicji to dzieło kostiumolog Aleksandry Staszko.

Kiedy przychodzi chwila składania przysięgi małżeńskiej w kościele niespodziewanie pojawia się Olga Rojko. Maks zamiera z przerażenia. Odwraca wzrok, by nie patrzeć Oldze w oczy i z grobową miną wsłuchuje się w słowa kapłana. Roztrzęsiony i zdenerwowany powtarza za księdzem słowa przysięgi, ale myślami wciąż jest gdzieś daleko.

Jaką tajemnicę Maks ukrywa przed Alicją? Wszystko wskazuje na to, że pojawienie się Olgi w Toruniu to zwiastun kolejnych kłopotów. Keller miał romans z Olgą, czy skończyło się tylko na jednej nocy bez znaczenia? Niestety tego widzowie dowiedzą się dopiero oglądając nowe odcinki  3 sezonu "Lekarzy" od poniedziałku, 2.09.2013, w TVN.

>>> Co nowego w  serialu "Lekarze" sezon 3 - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Lekarze"? Polub nas na Facebooku!

"Lekarze" - ZWIASTUN 3 sezonu - zobacz WIDEO >>>REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: