Joanna LISZOWSKA z PRZYJACIÓŁEK: To nie polski SEKS w WIELKIM MIEŚCIE

2012-08-17 8:30 Ag

Przyjaciółki to nowy serial Polsatu. Pierwszy odcinek Przyjaciółek już w czwartek 6 września o godz. 22. Jedną z głównych ról w Przyjaciółkach gra Joanna Liszowska. Jej bohaterka Patrycja jest najbardziej energiczna z całej czwórki przyjaciółek. Aktorki, które grają w Przyjaciółkach nie chcą być porównywane do bohaterek Seksu w wielkim mieście.

Joanna Liszowska, która w Przyjaciółkach gra energiczną i spontaniczną Patrycję, tak jak i pozostałe bohaterki Przyjaciółek, nie chce być porównywana do aktorek występujących w kultowym serialu produkcji HBO  Seks w wielkim mieście.

- Absolutnie wszystkie we cztery - ja, Gosia (Małgorzata Socha), Anita (Sokołowska) i Magda (Magdalena Stużyńska) - nie chcemy być porównywane do polskiego Seksu w wielkim mieście. Jedynym wspólnym mianownikiem jest to, że serial też jest o czterech bohaterkach - zaznaczyła Joanna Liszowska w wywiadzie dla SuperSeriali.

Joanna Liszowska zdemetowała plotki, że między nią a pozostałymi bohaterkami Przyjaciółek istnieje jakiś konflikt. - Te plotki to coś fatalnego, nie wiem dlaczego się tworzą. Nie było najmniejszej sytuacji czy też chwili, żeby coś takiego zaistniało - podkreśliła.

Serialowa Patrycja z Przyjaciółek zdradziła, że od samego początku między aktorkami wytworzyła się "fajna energia".

- Nie powiedziałbym o przyjaźni między nami, bo przyjaźń buduje się przez lata, ale na pewno jest ogromna więź porozumienia. To samo poczucie humoru, ten sam dystans do pewnych rzeczy, co czyni tę pracę ogromną przyjemnością - powiedziała Liszowska.

ZOBACZ wywiad z Patrycją z PRZYJACIÓŁEK >>>

{% load block_tags %}
{% video 4443 %}

Najnowsze