Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3767: Grażyna i Michał znów razem! Pomoże jej zniszczyć Borysa - ZDJĘCIA

2024-02-23 8:50

W 3767 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Grażyna (Grażyna Wolszczak) i Michał (Wojciech Błach) znów razem! Niegdyś połączył ich płomienny romans, który potem zamienił się w koszmar! Co jednak w sytuacji, kiedy mężczyzna uratuje skórę byłej kochance? Wekslerowa bardzo pomyliła się bowiem co do Borysa (Patryk Cebulski), w którego urok osobisty tak mocno uwierzyła. Młody mężczyzna oszukiwał ją od dawna, ale Grażyna za późno dostrzegła niebezpieczeństwo. W 3767 odcinku "Pierwszej miłości" z pomocą do byłej kochanki przyjdzie Michał i to może zmienić wszystko.

"Pierwsza miłość" odcinek 3767 - poniedziałek, 4.03.2024, o godz. 18 w Polsacie

W 3767 odcinku "Pierwszej miłości" Grażyna znów zawrze układ z Michałem! Byli kochankowie będą ponownie razem, a już tak dawno niczego razem nie uknuli... Kiedyś połączył ich płomienny romans, ale to było za czasów małżeństwa Domańskiego z Marysią (Aneta Zając). Mężczyzna zdradzał kobietę z Wekslerową, co przez jakiś czas było tajemnicą. Potem Michał kompletnie się pogubił, stał się potworem, wrednym i wyrachowanym oszustem. Na szczęście później przyszło otrzeźwienie, a Grażyna z Marysią dogadały się w sprawie wspólnego dobra dla We-Med. 

Już w 3767 odcinku "Pierwszej miłości" widzowie zobaczą duet Grażyny i Michała w akcji. Nadal drzemie w nich pociąg do intrygi. Tym razem to kobiecie przyda się ratunek, bo przecież ma "na pieńku" z byłym asystentem. Z własnej woli zatrudniła Borysa, który od początku jedynie żerował na jej hojności i naiwności. Zaślepiona Grażyna robiła niemal wszystko, czego chciał przystojny chłopak. To bardzo się na niej odbiło...

Michał pomoże Grażynie zniszczyć Borysa

W końcu jednak zyska przewagę i sposobność na zniszczenie Borysa. Taką możliwość da jej właśnie Domański. W 3767 odcinku "Pierwszej miłości" mężczyzna pochwali się byłej kochance nagraniami, w których posiadanie wszedł. Okaże się, że to taśmy pogrążające byłego asystenta! W ten oto sposób Grażyna zyska "haka" na wroga i go unicestwi! Borys nie będzie w stanie wyjść z tej sytuacji z twarzą. Wreszcie zostanie pokonany!

W 3767 odcinku "Pierwszej miłości" zaskoczona Grażyna odkryje, że w jej życiu rozpoczyna się nowy rozdział. Dostanie kwiaty od tajemniczego wielbiciela. Czy Domański ma cokolwiek z tym wspólnego? Może stare uczucie jednak nie zardzewiało, a ta dwójka ma jeszcze szansę na odnowienie gorących niegdyś uczuć...

Pierwsza miłość. Rodzice Marcina uznają syna Emilki i Bartka za ich wnuka! Seweryn zobaczy żywego Kazana
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze