Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3759: Mroczne grzechy Biernackiego wyjdą na jaw! Przyzna się Laurze, co zrobił Paulinie - ZDJĘCIA

2024-02-09 16:03

W 3759 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Adam Biernacki (Krystian Wieczorek) wyzna wszystkie grzechy, mroczne sekrety, które dowodzą tego jakim słynny lekarz ortopeda jest potworem! Zacznie od tego, że ujawni Laurze (Katarzyna Maciąg) straszną prawdą o tym, jak chciał się pozbyć chłopaka swojej córki Igi (Waleria Gorobets)! Bestialsko pobił Kamila (Igor Paszczyk), a potem zmierzył się z szantażystą, który groził, że wyjawi na policji czego Biernacki się dopuścił. Ale na tym nie koniec, bo Laura w 3759 odcinku "Pierwszej miłości" dowie się od Adama jaką krzywdę wyrządził matce Igi. Prawda okaże się gorsza niż można by przypuszczać. Sprawdź, co już wiadomo!

"Pierwsza miłość" odcinek 3759 - środa, 21.02.2024, o godz. 18 w Polsacie

Prawdziwe oblicze Adama Biernackiego w 3759 odcinku "Pierwszej miłości" przestanie być tajemnicą! Po brutalnym napadzie na Kamila "Białego", konfrontacji z szantażystą, który widział jak lekarz rozprawia się w chłopakiem Igi, nie będzie już żadnych wątpliwości, że Biernacki to potwór w ludzkiej skórze. Podejrzenia Laury co do Adama potwierdzą się, kiedy w najmniej spodziewanym momencie pozna sekret Biernackiego. Zszokowana mrożącą krew w żyłach prawdą, postanowi iść na policję i donieść na Biernackiego, by został ukarany za bezduszne czyny, których się dopuścił. Ale Adam ją powstrzyma!

W 3759 odcinku "Pierwszej miłości" Biernacki nie będzie miał wyjścia i wyzna Laurze nie tylko to, że pobił Kamila, a także kolejne swoje grzechy. Matka Ani (Anna Pentz) w końcu dowie się, jaką krzywdę wyrządził on wiele lat temu matce Igi. Związał się z Pauliną gdy był początkującym lekarzem, a ona pielęgniarką. A gdy Paulina zaszła w ciążę, Biernacki żądał, żeby pozbyła się dziecka, zastraszał ją i szantażował. To przez niego musiała uciekać z Polski do Niemiec.

Prawda o Biernackim w 3759 odcinku "Pierwszej miłości" wyda się Laurze gorsza niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Mimo to nie będzie w stanie rozstać się z Adamem. Dla własnego dobra powinna przed nim uciekać niż będzie za późno, a jednak to Biernacki podejmie decyzję o zakończeniu ich związku.

Pierwsza miłość. Zbrodnia w Wadlewie! Seweryn oskarżony o zabójstwo Kazana. Marta zostawi Arka dla Piotrka?
Najnowsze