Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3716: Nowa kobieta w życiu Kacpra! Przy Justynie zapomni o Marysi? - ZDJĘCIA

2023-12-07 21:46

W 3716 odcinku serialu "Pierwsza miłość" do Kacpra (Damian Kulec) powrócą wspomnienia z dawnych lat. Na zjeździe klasowym lekarz spotka Justynę, pierwszą, szaloną miłość, z którą nie widział się mnóstwo czasu! Marysia (Aneta Zając) szybko doświadczy poczucia odosobnienia w związku z "przyjaciółką" partnera. W 3716 odcinku "Pierwszej miłości" dawni znajomi Kacpra ze szkoły, sprzedadzą jej kilka bardzo interesujących ciekawostek na jego temat. Zobacz ZDJĘCIA w galerii zdjęć.

"Pierwsza miłość" odcinek 3716 - wtorek, 19.12.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3716 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marysia i Kacper zabawią się na imprezie ze znajomymi Nowaczyka z czasów szkolnych. Lekarz zabierze ukochaną na zjazd klasowy i pochwali się kolegom, że znalazł już miłość życia! Co prawda, droga do szczęścia z partnerką nie była łatwa, ale ostatecznie stworzyli szczęśliwy związek. Niestety pojawią się kolejne komplikacje, bo już w 3716 odcinku "Pierwszej miłości" Kacper spotka swoją dawną miłość, piękną Justynę. Widać będzie, że kobieta robi na nim spore wrażenie. Marysia od razu wychwyci, że tajemnicza rywalka ma czym zaimponować, a później okaże się, że jest singielką! Wyjdzie na jaw jej rozstanie z mężem, co dodatkowo otwiera jej drzwi do flirtu z innymi mężczyznami. Marysia poczuje zagrożenie i całkiem słusznie...

Kacper rozstanie się z Marysią na rzecz pięknej Justyny?

Sytuacja w 3716 odcinku "Pierwszej miłości" stanie się dość niekomfortowa. Tym bardziej, że dawni znajomi Nowaczyka naopowiadają Marysi kilka pikantnych szczegółów z życia mężczyzny z czasów szkolnych. Okaże się, że Kacper cieszył się ogromnym powodzeniem wśród dziewcząt. Marysia z zazdrością spojrzy na partnera i Justynę, którzy zabalują na parkiecie. 

Nie wiadomo jeszcze, czy Justyna zdoła poderwać Kacpra, ale oczywistym jest, że namiesza w jego związku. Marysia tyle zastanawiała się, czy warto związać się z Kacprem, a teraz to ona może zostać "na lodzie"! Już wkrótce widzowie zobaczą, o co tak naprawdę chodzi Justynie.

Listen on Spreaker.
Najnowsze