Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3696: Pobity Kacper znów w szpitalu! Wyjawi Bartkowi, że po postrzale żyje z wyrokiem śmierci - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-11-21 8:41

W 3696 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kacper (Damian Kulec) stanie w obronie Marysi (Aneta Zając), którą w gabinecie w klinice zaatakuje nowy asystent Grażyny (Grażyna Wolszczak) i zostanie dotkliwie pobity! Dopiero co ukochany Marysi wyszedł ze szpitala po postrzale, a już będzie wymagał pomocy lekarzy. Zrobi się niebezpiecznie, bo w płucu Kacpra, bardzo blisko serca, nadal tkwi odłamek pocisku, który zagraża jego życiu. Po bójce Nowaczyk w 3969 odcinku "Pierwszej miłości" nie przyzna się Marysi, że może umrzeć. Tylko Bartkowi (Rafał Kwietniewski) wyjawi, że żyje z wyrokiem śmierci. Zobacz ZWIASTUN tych scen i ZDJĘCIA.

"Pierwsza miłość" odcinek 3696 - wtorek, 21.11.2023, o godz. 18 w Polsacie

Bójka w gabinecie Marysi w 3696 odcinku "Pierwszej miłości" będzie miała fatalne skutki dla Kacpra Nowaczyka! Nie zawaha się ani chwili, żeby bronić ukochanej przez agresywnym Jędrzejem, którego Grażyna zatrudniła w We-Med jako swojego asystenta. Ale w starciu z silniejszy napastnikiem Kacper, który ledwo przeżył postrzał, długo był w śpiączce i przeszedł skomplikowaną operację, nie będzie miał większych szans. Wystarczy jeden cios, by powalić Kacpra na podłogę.

Nic dziwnego, że w 3696 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia nie przestanie się martwić o Kacpra. A najgorsze będzie to, że Nowaczyk nadal nie powie jej jaką diagnozę lekarzy usłyszał po postrzale. Żyje z odroczonym wyrokiem śmierci. Po postrzale i operacji w jego ciele, a dokładniej w płucu, bardzo blisko serca, nadal tkwi odłamek pocisku. Żaden z chirurgów ze szpitala we Wrocławiu nie chce się podjąć ryzyka jego usunięcia. Kolejnej operacji Kacper może bowiem nie przeżyć.Nie powiedział Marysi o zagrożeniu, żeby skupić się na łączącej ich miłości. Doskonale bowiem wie, że może umrzeć jeśli fragment kuli przesunie się do serca.

Powiernikiem tajemnicy Kacpra w 3696 odcinku "Pierwszej miłości" stanie się Bartek Miedzianowski. Tylko jemu Nowaczyk zwierzy się z tego, czego tak boi się wyznać Marysi, że ich szczęście może się skończyć w każdej chwili. Po bójce w gabinecie Marysi oszołomiona Grażyna nie będzie w stanie uwierzyć jak źle oceniła nowego pracownika. Ten błąd sporo ją będzie kosztował.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Powrót ojca Marysi i Dominiki! Julita zostanie kochanką Jakuba Wenerskiego
Listen on Spreaker.
Najnowsze