Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3487: Wesele Emilki i Marcina dobije Bartka! Nigdy nie przestał kochać byłej żony - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-11-01 9:20

W 3487 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Emilka (Anna Ilczuk) i Marcin (Przemysław Cypyański) po skromnym ślubie w gronie przyjaciół, wyprawią wesele w Wadlewie. Wszystko, żeby udobruchać Mariana Śmiałka (Paweł Okoński), który źle zareagował na tak ważny dla niej dzień. Bo przecież ojciec Emilki dowiedział się o ostatni o ślubie z Marcinem. Na przyjęciu weselnym młodej pary w klubokawiarni w Wadlewie wśród gości będzie także Bartek (Rafał Kwietniewski), były mąż Emilki. Jak zareaguje na widok szczęśliwej eks w ramionach kolejnego męża? Na twarzy Bartka będzie się rysował ogromny ból. Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3487 - poniedziałek, 31.10.2022, o godz. 18 w Polsacie

Po ślubie Emilki i Marcina w 3487 odcinku "Pierwszej miłości" w relacjach szczęśliwej mężatki z ojcem powieje chłodem. Marian Śmiałek choć był na ślubie córki ze strażakiem, nie pogodzi się z tym, że uroczystość odbyła się w tak błyskawicznym tempie, z dala od rodzinnego Wadlewa! Emilce będzie przykro po ostrej reakcji ojca, który nie będzie krył rozczarowania całą sytuacją. Marcin w 3487 odcinku "Pierwszej miłości" postanowi wynagrodzić żonie, że wzięli ślub nie tak, jak to sobie być może wymarzyła. Żeby nieco rozluźnić sytuację postanowi urządzić ich wesele w klubokawiarni w Wadlewie. Na przyjęciu w klubokawiarni zjawią się wszyscy przyjaciele Emilki i Śmiałka.

Nie zabraknie także Bartka, który w 3487 odcinku "Pierwszej miłości" przyjmie zaproszenie na wesele Emilki i Marcina, bo przecież zawsze życzył byłej żonie tego, co najlepsze. Nawet jeśli to oznacza, że ułożyła sobie życie z innym mężczyzną. Sam Bartek związał się przecież z Eweliną (Magdalena Górska). Tyle tylko, że wesele Emilki sprawi Bartkowi ogromny ból. Mimo, że zapewni przyjaciela Olka (Krzysztof Wieszczek), że nic mu nie jest i pogodził się już z odejściem miłości życia.

Zasmucony Bartek w 3487 odcinku "Pierwszej miłości" będzie patrzył na to jak Emilka tańczy ze Śmiałkiem, jak Marcin wpatruje się w nią jak w obrazek, a z jej twarzy nie znika uśmiech. Jego reakcja na ślub Emilki i Marcina to dowód na to, że nigdy nie przestał jej kochać, że związek z Eweliną wcale nie pomógł mu zapomnieć o byłej żonie.

Pierwsza miłość ZWIASTUN nowych odcinków. Wesele Emilki i Marcina dobije Bartka! Sandra upokorzy Dorotę jeszcze bardziej
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze