Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3452: Mateusz skatuje Martę tak jak kiedyś Emilkę! Nikt jej nie usłyszy - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-09-12 18:30

W 3452 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Mateusz (Lesław Żurek) dopadnie Martę (Honorata Witańska) jeszcze przed planowanym wyjazdem do jego domku w górach, gdzie w piwnicy przygotował "niespodziankę" dla swojej ofiary. Psychopata i sadysta, który kiedyś bił Emilkę (Anna Ilczuk) teraz podając się za Łukasza bestialsko skatuje jej przyjaciółkę. Tym samym w 3452 odcinku "Pierwszej miłości" wprowadzi w życie kolejny plan, by Marta wpadła w jego pułapkę zanim ktokolwiek odkryje kim naprawdę jest. Koszmar rozegra się już za drzwiami mieszkania Emilki i Marty. Nikt, nawet ich sąsiadka Marysia (Aneta Zając) nie usłyszy nic niepokojącego. Zobacz ZWIASTUN "Pierwszej miłości" i ZDJĘCIA.

"Pierwsza miłość" odcinek 3452 - poniedziałek, 12.09.2022, o godz. 18 w Polsacie

Zanim w 3452 odcinku "Pierwszej miłości" Mateusz brutalnie pobije Martę, ta zdąży się jeszcze pożegnać z Marysią przed planowanym wyjazdem na imprezę urodzinową "Łukasza". Wpadnie do sąsiadki, żeby uprzedzić ją, że wybiera się w góry, do domku Łukasza, z którym ostatnio się spotyka. Oczywiście Marysia nie połączy faktów, nie domyśli się, że "Łukasz" to tak naprawdę Mateusz, którego ostatnio widziała kręcącego się przed ich domem. Z kolei Marta poprosi Marysię o kontakt do ojca Jana (Wojciech Dąbrowski), który jest stolarzem, ponieważ chciałaby coś skonsultować. Będzie chodziło o prezent jaki zrobił jej "Łukasz", drewniana miskę, którą niby sam wyrzeźbił.

Nie przegap: Pierwsza miłość, odcinek 3459: Emilka wpadnie w szał, by uwolnić siebie i Martę od psychola Mateusza. Zrobi rozróbę w domku w górach – ZDJĘCIA

Splot kolejnych zdarzeń sprawi, że w 3452 odcinku "Pierwszej miłości" Marta uprzedzi "Łukasza", że jednak nie przyjmie jego zaproszenia na imprezę do domku w górach. Uzna, że zbyt mało o nim wie, Łukasz nie jest z nią szczery i zwyczajnie ją oszukał. Dla psychopaty, który będzie już miał opracowany szczegółowy plan "pobytu" Marty w specjalnie przygotowanej dla niej pułapce, to będzie nie do pomyślenia.

Dlatego w 3452 odcinku "Pierwszej miłości" w inny sposób spróbuje namówić ją na wyjazd.  - Coś się wydarzyło między czasie, tak? Ktoś ci o mnie powiedział, tak? - zapyta. I bardzo szybko przestanie być miłym, czarującym "Łukaszem", którego Marta poznała w nocnym klubie. Nie zniesie odmowy ofiary, więc w pewnym momencie wstąpi w niego potwór. - Mogło być tak miło... - powie i z całej siły uderzy Martę w twarz. Ta upadnie na ziemię, a ból będzie tak potężny, że nie zdoła się już podnieść. Psychopata tylko będzie na to czekał.

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3461: Śmiałek odkryje niepokojącą prawdę o uwięzionej Emilce. Ojciec uwolni ją z pułapki Mateusza? - ZDJĘCIA

W 3452 odcinku "Pierwszej miłości" skatuje Martę tak jak kiedyś Emilkę. I nikt nie usłyszy tego, co będzie się działo za drzwiami mieszkania Marty i Emilki. Nawet Marysia, która wpadnie do niej z wizytą, zapuka, ale nikt jej nie otworzy.Żeby pobita dziewczyna nie zaczęła krzyczeć, wzywać pomocy, psychopata odurzy ją specjalnie przygotowanym preparatem w butelce. Już po chwili Marta straci przytomność, a Mateusz w 3452 odcinku "Pierwszej miłości" zacznie realizować dalszą część planu - porwania przyjaciółki Emilki. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Mateusz skatuje Martę i uwięzi w domku w górach! Ściągnie tam też Emilkę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze