Pierwsza miłość, odcinek 3317: Śmiałek po śmierci Anny załamie się i każe wrócić Emilce do Wadlewa. Zostawi Marcina, żeby pomóc ojcu?

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3317: Śmiałek po śmierci Anny załamie się i każe wrócić Emilce do Wadlewa. Zostawi Marcina, żeby pomóc ojcu?

Pierwsza miłość, odcinek 3317: Śmiałek po śmierci Anny załamie się i każe wrócić Emilce do Wadlewa. Zostawi Marcina, żeby pomóc ojcu?

2021-11-19 13:52

W 3317 odcinku "Pierwsza miłość" Śmiałek (Paweł Okoński) nie poradzi sobie ze śmiercią Anny (Agnieszka Suchora). Marian pogrąży się w żałobie i nie da rady być sam. Przez dobijającą samotność w 3317 odcinku "Pierwsza miłość" każe Emilce (Anna Ilczuk) wrócić do Wadlewa. Kobieta ma przecież ułożone życie z Marcinem (Przemysław Cypryański) we Wrocławiu i nie chciała powrotu na wieś. Śmiałek weźmie ją na litość, ale czy to oznacza, że Emilka rzuci strażaka i przeniesie się do ojca, zupełnie tak, jak kiedyś wiodła tam życie z Bartkiem (Rafał Kwietniewski)?

"Pierwsza miłość" odcinek 3317 - poniedziałek, 6.12.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3317 odcinku "Pierwsza miłość" Śmiałek pogrąży się w rozpaczy. Śmierć Anny będzie dla niego zbyt dużym ciosem. Przypomnijmy, że tragiczna sytuacja wydarzy się w 3308 odcinku "Pierwsza miłość", kiedy Anna pójdzie do szopy Śmiałka i właśnie tam straci życie. Bartek przybiegnie na ratunek, ale nawet jako lekarz nic nie zdziała. Marian będzie świadkiem śmierci żony, z którą chwilę wcześniej zaplanuje rocznicę i wspólną przyszłość. Szalone plany Śmiałka na nic się zdadzą, bo kobieta odejdzie od niego na zawsze. Trzeba przyznać, że Śmiałek może i jest porywczy i dość specyficzny, ale koniec końców bardzo kochał Annę, a jej śmierć będzie dla niego prawdziwym szokiem, z którego trudno mu będzie wyjść. 

Zobacz zdjęcia załamanego Śmiałka po stracie Anny w GALERII ZDJĘCIA>>>

W 3317 odcinku "Pierwsza miłość" Marian pogrąży się w rozpaczy i każe Emilce przenieść się z powrotem do Wadlewa. Kobieta ułożyła sobie życie z Marcinem we Wrocławiu i planuje z nim ślub. Wszystko jednak zostanie przerwane przez tragedię Anny, a Emilka nie będzie wiedziała, co w takiej sytuacji zrobić. Przecież Marcin ma pracę i obowiązki we Wrocławiu, więc wątpliwym jest, że przeniesie się razem z nią. Emilka znajdzie się w sytuacji bez wyjścia, a z ojcem będzie coraz gorzej... Wszyscy jego bliscy to zauważą. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1620: Paweł odwoła ślub z Franką przez tragiczny wypadek Rogowskiego. Zduński pogrąży się w cierpieniu

Nie wiadomo jeszcze, co zrobi Emilka w 3317 odcinku "Pierwsza miłość". Czy będzie żyła na odległość z Marcinem? To nie byłoby dobrym pomysłem, bo w pracy strażak poznał Alicję (Magdalena Szczepanek), z którą bardzo się polubił. Kobieta będzie coraz bardziej zainteresowana Marcinem, więc nie wiadomo, czy nie wykorzystałaby okazji do "odbicia" mężczyzny. W 3317 odcinku "Pierwsza miłość" Śmiałek ewidentnie będzie potrzebował pomocy i jeśli ktoś mu jej nie udzieli, może być nieciekawie. 

Pierwsza miłość. Romans Marysi i Kacpra. Nowa kobieta w życiu Marcina
Najnowsze