Pierwsza miłość

Pierwsza miłość. Koszmar w Wadlewie! Syn Emilki i Bartka porwany. To przez Śmiałka stracą dziecko - ZDJĘCIA

2024-02-27 8:45

Szczęście Emilki (Anna Ilczuk) i Bartka (Rafał Kwietniewski) w serialu "Pierwsza miłość" nie potrwa długo! Ledwo co Miedzianowscy odbiorą ze szpitala swojego syna, małego Norberta, zaczną przygotowania do ślubu, a już w Wadlewie rozegrają się chwile grozy! Synek pary zostanie porwany, kiedy zostanie pod opieką dziadka, Mariana Śmiałka (Paweł Okoński). Kto porwie Norberta? Co się stanie z dzieckiem? Podejrzanych o porwanie będzie wielu, a ustalenia policji zszokują wszystkich! Czy Emilka i Bartek odzyskają syna? Poznaj szczegóły.

Kto porwie syna Emilki i Bartka w "Pierwszej miłości"?

Porwanie syna Emilki i Bartka w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" w marcu będzie ziszczeniem najgorszych koszmarów świeżo upieczonych rodziców! Wszystko będzie zmierzało do szczęśliwego finału, czyli do trzeciego ślubu Miedzianowskich i nikt z ich bliskich nie będzie spodziewał się, że to jeszcze nie koniec kłopotów tej pary, że okrutny los znów ciężko ich doświadczy! A najgorsze nadejdzie niespodziewanie, gdy mały Norbert zostanie pod opieką Śmiałka!

Wystarczy chwila nieuwagi, by Marian w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" stracił wnuczka z oczu. Emilka i Bartek po powrocie do domu w Wadlewie z przerażeniem odkryją, że ich syn zniknął. Nie tylko dla Miedzianowskich, ale także dla Śmiałka, Celiny (Grażyna Zielińska) i Romana (Lech Dyblik) porwanie małego Norberta będzie potężnym szokiem. W kręgu podejrzeń znajdzie się wiele osób. Także Ewelina (Magdalena Górska), która ostatnio porwała Emilkę i którą zatrzymała policja? Akurat nie ona, chociaż po nieobliczalnej psychopatce można się spodziewać wszystkiego.

Zdruzgotany Śmiałek w "Pierwszej miłości" nie daruje sobie, że nie upilnował wnuka, a Emilka i Bartek będą prześcigali się w domysłach, kto mógł zabrać ich syna. Wytypują kilka osób, którzy chcieliby ich skrzywdzić. Nie będą jednak podejrzewali rodziców zmarłego męża Emilki, Marcina (Przemysław Cypryański), Zofia (Renata Pałys) i Wiesław (Lucjan Urdelowicz) Adamczykowie, którzy po śmierci kilkumiesięcznego wnuka Jerzyka pogrążyli się w rozpaczy.

Śledztwo w sprawie porwania syna Emilki i Bartka w "Pierwszej miłości" przyniesie zaskakujące rezultaty. Policjanci sprawdzą każdą osobę z ich najbliższego otoczenia, a tożsamość porywacza okaże się szokująca dla wszystkich w Wadlewie.

Pierwsza miłość. Dominika dopadnie babcię Kacpra! Makabryczny wypadek Piotrka i Arka
Listen on Spreaker.
Najnowsze