Nowa ramówka Polsatu

Nowa ramówka Polsatu na jesień. Przyjaciółki, Pierwsza miłość i nowości! - ZDJĘCIA

2023-08-04 11:04

Jesienna ramówka telewizji Polsat to kolejne odsłony dobrze już znanych seriali i programów, ale także nowości. Już od września widzowie będą mogli śledzić dalsze losy bohaterek serialu "Przyjaciółki", a aktorki zdradzają, że ten sezon okaże się zupełnie inny, nietypowy i... smutny! Do Polsatu wraca także serial codzienny "Pierwsza miłość", bo przecież wiele wątków nie zostało dokończonych. Fani z niecierpliwością czekają na dalszy rozwój sytuacji. Co więcej, w telewizji Polsat pojawią się także nowości. Czym zaskoczą widzów? Sprawdź!

Polsat startuje z nową ramówką już od 1 września!

W telewizji Polsat szykuje się wiele niespodzianek, ale widzowie na pewno zobaczą kolejne odsłony swoich ulubionych seriali. Mowa m.in. o 22. sezonie "Przyjaciółek" czy serialu codziennym "Pierwsza miłość". "Przyjaciółki" będzie można oglądać bez zmian w emisji, czyli w czwartki o 21.05. "Pierwsza miłość" natomiast pojawi się niezmiennie od poniedziałku do piątku, o godzinie 18. 

- Cześć, pozdrawiamy was z ramówki Polsatu - wita się Aneta Zając, jedna z największych gwiazd serialu. - Zapraszamy Was codziennie, na godzinę 18 przed telewizory - dodaje Aleksandra Zienkiewicz. - My wszystkie trzy - uśmiecha się Ewa Gawryluk. Podczas prezentacji jesiennej ramówki pojawiła się cała masa gwiazd, w tym m.in. Małgorzata Socha, Michał Mikołajczak, Elżbieta Romanowska, Magdalena Stużyńska i wiele innych. W tym także gwiazdy nowych produkcji, które niedługo zagoszczą na antenie.

Nowości w telewizji Polsat. Co czeka widzów na jesień?

Informacji na temat nowości w Polsacie, udzielił sam Edward Miszczak, dyrektor programowy. - „Na naszym ekranie pojawia się trzy niesamowite reality show. Dwa wielkie marzenia dyrektorów programowych. Pierwszy to „The Real Houseviwes. Żony Warszawy” – program, który obszedł już cały świat i wylądował na polskim rynku. Myślę, że w tym skołatanym czasie, gdy włączymy go na godzinę w środę wieczorem, to będziemy szczęśliwi. Pojawił się tez na naszej antenie program, o którym marzyłem od wielu lat - „Temptation Island”. Dwa domy, Grecja, trudne warunki produkcyjne. Efekt będzie powalający. Mamy też trzeci reality show - „Doda Dream Show”. Nieważne, jaki jest scenariusz na koniec i tak będzie rewelacja. Doda jest w świetnej formie, producenci miejcie siłę” - czytamy w informacji prasowej Polsatu. 

Zapadły także decyzje o postawienie na rozwój TV4

- Czwórka to kanał, w który wkładamy teraz serducho i chcemy go wzmocnić programowo. I wzmacniamy, bo oprócz „Love Island” pojawił się program „Para do Gara - powiedział Edward Miszczak. Oprócz zmian programowych stacja odświeżyła też logotypy, zmieniła oprawę i po raz pierwszy zaprezentowała swój spot wizerunkowy.

Przyjaciółki. Tak powstaje 22 sezon serialu
Najnowsze

Materiał sponsorowany